Oyun Haberleri

Epic Games Ücretsiz Oyunlar Listesine Yenisini Ekledi!

TeknoBH Google Haberler

Epic Games ücretsiz oyunlar listesine iki yeni oyunu daha ekledi. Söz konusu oyun Wargame: Red Dragon olarak karşımıza çıkıyor. İşte Detaylar

Epic Games Ücretsiz Oyunlar Listesine Yenisini Ekledi!

Epic Games ücretsiz olarak dağıttığı oyunlar ile oyuncuların kalbini kazanmaya devam ediyor. Söz konusu platform bu sefer de Wargame: Red Dragon oyununu ücretsiz olarak sunuyor. 2014 yılında piyasaya sürülen oyun, hem tek kişilik moda, hem de çoklu oyunculu moda sahip. Ayrıca çoklu oyun modunda yaklaşık olarak 20 gerçek oyuncu ile mücadele etmeniz mümkün. Oyun içerisinde kendi ordunuzu kurup uçak ve tanklarla mücadele edebiliyorsunuz.

Epic Games ücretsiz oyunlar listesine Wargame:Red Dragon’u da ekledi

Wargame: Red Dragon, 17 ülke ve 1450 üniteyi barındıran Soğuk Savaş dönemiyle ilgili alternatif bir senaryoyu aktaran yapım, AirLand Battle’ın devamı niteliğinde bir oyun diyebiliriz. Birçok incelemede olumlu yorumlar alan oyunun Avrupa fiyatı 30 dolar. Türk parası ile hesapladığımız zaman ise 226 TL civarında bir fiyat etiketine sahip olması gerekiyor ama platform içerisinde fiyatlara baktığımız zaman söz konusu oyun 49 TL’lik bir fiyat etiketine sahip olduğunu görüyoruz.

Epic Games Store’da kısa bir süre öncesine kadar fiyatı bu şekildeydi ancak platform oyuncularına belli aralıklarla ücretsiz olarak oyunlar sunduğunu biliyoruz. Eğer ki Epic Games üyeliğiniz var ise bu oyuna ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.

Epic Games Ücretsiz Oyunlar Listesine Yenisini Ekledi!

Epic Games Store söz konusu oyun ile ilgili şu açıklamalara yer verdi; “RTS türünün yeni referans noktası! Wargame serisi, eskisinden daha geniş ve zengin bir şekilde göreve dönüyor. Red Dragon’da Batı kuvvetleri ile Komünist blok arasında geçen büyük ölçekli mücadeleye katılacaksın.

Ayrıca dipnot olarak ekleyelim, Epic Games Wargame: Red Dragon – Russian Roulette haritasının da ücretsiz olarak oyunculara sunacağını açıkladı.

“Russian Roulette, orduları karşı karşıya getirmek yerine birbirne karıştıran, yenilikçi ve dairesel bir tasarıma sahip. Haritanın uçlarında altı ikiz konuşlanma bölgesi içeren Russian Roulette, dönüşümlü olarak her tarafa üçer bölge sağlayarak başlangıçtan itibaren birbirlerine yandan saldırmalarını mümkün kılıyor.”

Strateji oyunları seviyorsanız hiç vakit kaybetmeden Epic Games ücretsiz oyunlar listesine eklediği Wargame: Red Dragon oyununu hemen denemelisiniz. Oyunun sayfasına ulaşmak için burada ki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu