Oyun Haberleri

Epic Games’in Sunacağı Ücretsiz Oyun Listesi Ortaya Çıktı

TeknoBH Google Haberler

Epic Games, 17 Aralık’tan itibaren 15 gün boyunca ücretsiz oyun sunacağını açıklamıştı. Ortaya çıkan bilgilere göre, sunulacak oyun listesi tarihleriyle birlikte ortaya çıktı.

epic-games-sunacagi-ucretsiz-oyun-listesi-ortaya-cikti

Geçtiğimiz günlerde sizlerle paylaştığımız bir haberde Epic Games’in 15 gün boyunca ücretsiz olarak oyun sunacağını paylaşmıştık. Şimdi de Epic Games’in sunacağı ücretsiz oyunlar tarihleriyle birlikte sızdırıldı.

Epic Games’in sunacağı ücretsiz oyunların listesi

Bir süredir internette dolaşan Epic Games’in 15 günlük ücretsiz oyun kampanyasında verilecek oyun listesinde yılın oyunu almış yapımlar da bulunuyor.

epic-games-sunacagi-ucretsiz-oyun-listesi-ortaya-cikti-1

Sızdırılan oyunlar arasında The Witcher 3, Mass Effect Andromeda, Assasin’s Creed Origins gibi kült ve pahalı oyunlar da yer alıyor. Sızdırılan görselde oyunların hangi tarihte yayınlanacağına dair tarihlerde yer alıyor. Ancak tarihlerin bir doğruluğu olmadığını belirtelim. GTA 5 gibi dünyaca bilinen bir oyunu ücretsiz olarak sunan Epic Games‘in bu listede ki oyunları da sunması şaşırtmayabilir.

Epic Games, Far Cry 5, Hitman 2 ve Resident Evil 7 gibi yapımı iyi olan oyunları da ücretsiz bir şekilde sunarsa, GTA 5 ile edindiği geniş oyuncu kitlesini daha da geliştirecektir.

Kaynak
shiftdelete.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu