Güncel HaberlerTeknoloji Haberleri

Ethereum Rekor Kırdı! Yatırımcılar Yaşadı!

TeknoBH Google Haberler

Ethereum rekor kırdı. Kripto para piyasasında her geçen gün yeni rekorlara şahit oluyoruz. Ethereum 3.000 dolar sınırını aştı!

BNB ve Ethereum Fiyatı Uçmaya Devam Ediyor!

Kripto para piyasasında ki yükseliş hız kesmeden devam ediyor. Bitcoin’in bir ara düşüp tekrardan yükselmesinin ardından bugün bir yükseliş haberide Ethereum cephesinden geldi. Son zamanlarda isminden sıkça söz ettiren Ethereum, stabil bir şekilde ilerliyordu. Ancak bugün Ethereum 3.000 dolar sınırını aştı!

Ethereum rekor kırdı! 3.000 dolar sınırının üzerine çıktı

Yaklaşık olarak 1 aydır 2.900 dolar civarında ilerleyen Ethereum bugün gün içerisinde yüzde 6’lık bir yükseliş ile 3.095 dolardan işlem görmeye başladı. Söz konusu yükseliş yatırımcıların yüzünü güldürmeye başladı. Ayrıca bu yükselişten sonra Dogecoin’inde artması bekleniyor.

SpaceX ve Tesla‘nın kurucusu olan Elon Musk bildiğiniz üzere kripto para piyasalarını yakından takip ediyor. Dogecoin için geçtiğimiz günlerde bir tweet atan ve Mayıs ayını işaret eden Elon Musk, bu kripto para biriminin de yükseleceğinin sinyallerini verdi.

Ethereum Rekor Kırdı! Yatırımcılar Yaşadı!

Aynı zamanda kısa bir süre önce kripto para vurgunu gerçekleştiren Thodex sonrasında hükümet devreye girdi. Yakında yapılacak olan yeni düzenleme ile bu borsalar denetlenecek, müşterilerin paraları güvence altına alınacak ve bu gelirlerden vergi alınacak.

Kaynak
teknolojioku

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu