Oyun Haberleri

Euro Truck Simulator 2 Rusya Haritası Geliyor!

TeknoBH Google Haberler

Euro Truck Simulator 2 rusya haritası sonunda geliyor. Oyuncular, rotalar Rusya’ya! Euro Truck Simulator 2 sistem gereksinimleri de sizler için paylaşacağız.

Euro Truck Simulator 2 Rusya Haritası Geliyor!

Euro Truck Simulator 2, Nisan güncellemesi ile birlikte İber yarımadasına gidecek. Ancak söz konusu oyunun yeni güncellemeleriyle ilgili çalışmaları çok sıkı bir şekilde ilerliyor. Geliştirici firma SCS Software bir sonra ki güncellemenin müjdesini şimdiden oyunculara verdi. Euro Truck Simulator 2 Rusya haritası ile birlikte rotalar Rusya’ya çeviriliyor!

Oyunda halihazırda Rusya’nın küçük bir haritası bulunuyor. Beyond the Baltic Sea eklentisiyle birlikte daha önce St. Petersburg gelmişti. Ancak Heart of Russia bu büyük bir genişleme anlamına geliyor. Bu yeni güncelleme ile birlikte  Moskova’nın yanı sıra Don ve Volva nehirlerine kadar gitme şansınız olacak. Tabi bu durumda yeni güncelleme ile birlikte oyunun neredeyse Kafkasya’ya kadar uzanacağı anlamına geliyor.

Euro Truck Simulator 2 Rusya haritası tamamlanıyor

Euro Truck Simulator 2 Rusya Haritası Geliyor!

Rusya’nın tüm Avrupa’yı aşan coğrafyasının tümü bu güncelleme de bulunuyor. Hatta SCS, ülkenin tüm Avrupa bölümünün de bu güncelleme ile birlikte gelmeyeceğini söylüyor. Bu güncelleme de şimdilik Volga nehrine ulaşmak tercihinde bulunmuşlar. Yine de Rusya’yı düşünecek olursak bu güncelleme büyük ihtimallikle oyunun en büyük harita eklemesi olacak. Söz konusu yeni güncelleme ile birlikte firma şu açıklamaları yaptı:

“Beklentileri yönetmek adına, eklenti ile ilgili planlarımızı açıklamalıyız. Rusya o kadar büyük ki tüm ülkenin dahil olmasını bekleyemeyiz .Hatta Avrupa kısmını dahi tek eklentiye sığdırmaya cesaret etmedik. Şu an ki edefimiz yukarı Volga nehrine ulaşmak. Ancak, Rusya coğrafyasına hakim iseniz Oka nehrini düşünmek daha doğru. Planladığımız bu güncelleme bile İber yarımadası dahil diğer genişlemelerimizden çok daha büyük.”

Sırada ki İber yarımadası güncellemesinin tanıtılması için SCS bu güncellemeyi şimdiden duyurdu. Peki, Euro Truck Simulator 2 oynamak için hangi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız var?

Euro Truck Simulator 2 sistem gereksinimleri

Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7 / 8
  • İşlemci: Dual Core CPU 2.4 GHz
  • RAM: 2 GB
  • Ekran Kartı: GeFroce 7600 GT-class
  • HDD: 10 GB

Önerilen:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10
  • İşlemci: Dual Core CPU
  • Bellek: 4 GB
  • Ekran Kartı: GeForce GTS 4500
  • HDD: 10 GB

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu