Güncel Haberler

Exxen Abonelik Ücreti Farklı Çıktı!

TeknoBH Google Haberler

Acun Ilıcalı’nın kurduğu dijital yayın platformu Exxen, yayın hayatına başlamasıyla abonelik ücretleri de netlik kazandı.

exxen-abonelik-ucretleri-belli-oldu

Acun Ilıcalı’nın yeni dijital yayın platformu Exxen 1 Ocak tarihi itibariyle yayın hayatına başladı. Uzun zamandır üzerinde çalışılan bu projenin aylık abonelik ücretleri merak ediliyordu. Kısa bir süre önce Acun Ilıcalı resmi sosyal medya hesaplarından abonelik ücretlerinin 9.90 TL olduğunu açıklamıştı. Hatta bizlerde size abonelik ücretleri ile ilgili ayrıntıları haberimizde paylaşmıştık.

Exxen abonelik ücretleri 9.90 TL değilmiş!

Acun Ilıcalı’nın sosyal medya hesabından yaptığı açıklamalara göre, Exxen’in aylık abonelik ücretlerinin 9.90 olarak belirlenmişti. Hatta bir dijital içerik platform için bu ücretin bir hayli uygun olduğu bile dile getiriliyordu. Ancak işin iç yüzü biraz daha farklı çıktı.

Exxen Abonelik Ücreti Farklı Çıktı!

Yeni dijital içerik platformu Exxen’in ilk duyurulduğu tarihten bugüne reklamlı veya reklamsız olmak üzere iki farklı abonelik seçeneği olacağı tahmin ediliyordu. Ancak Acun Ilıcalı’nın sosyal medya hesabında ki paylaşımın ardından tek bir abonelik seçeneğinin olduğu, bu aboneliğin de 9.90 TL olacağı iddia edilmişti.

Ancak Exxen‘in yayın hayatına başlamasıyla birlikte abonelik fiyatının aslında 19.90 TL olduğu ortaya çıktı. Çünkü 9.90 TL’lik abonelik sürümü daha önce iddia edildiği üzere reklamlar ile birlikte geliyor. Yani aynı TV’de olduğu gibi dizi ve film izler gibi heyecanlı bir anda araya giren reklamları izlemek zorunda kalacaksınız.

Bir içerik izlerken araya giren reklamları görmek istemiyorsanız ödemeniz gereken tutar 19.90 TL. Bu da Netflix, BluTV ve benzeri platformlar için aynı ücrete denk geldiğini söyleyebiliriz.

Sizler Exxen‘in aylık abonelik ücretleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıda ki yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu