Güncel HaberlerSinema ve Dizi Haberleri

Exxen Dizileri YouTube’a Yüklenmeye Başladı! Neden?

TeknoBH Google Haberler

Acun Ilıcalı tarafından kurulan Netflix’in rakibi Exxen dizileri artık YouTube’a yüklenmeye başladı. Peki neden? Platform kapatılacak mı? İşte Detaylar

Exxen İçeriklerine Efsane Bir Dizi Ekleniyor

1 Ocak 2021 tarihinden itibaren Netflix’in rakibi olarak hizmete başlayan Exxen beklenen ilgiyi maalesef ki devam ettiremedi. Özel dizi ve içerikleri ile adından söz ettirmeyi planlayan Exxen, beklentinin aşağısında kaldı. İçerik kalitesi eleştirilen Exxen‘den bugün ilginç bir reklam kampanyası duyuruldu. Exxen dizileri resmi olarak YouTube’a yüklenmeye başladı. Peki neden?

Exxen dizileri YouTube’a yükleniyor!

Exxen ilk etapta Gibi ve Hükümsüz dizilerinin yalnızca ilk bölümlerini YouTube’da ücretsiz bir şekilde sunuyor. Eğer ki diziye devam etmek istiyorsanız Exxen’den abonelik satın almanız gerekiyor. Oldukça mantıklı bir pazarlama tekniği olan bu yöntemin işe yarayacağını düşünüyoruz.

Exxen’in önümüzde ki günlerde resmi YouTube hesabına çok daha fazla dizinin eklenmesi bekleniyor. Ayrıca Exxen abonelik ücretlerinin de oldukça makul olduğunu söyleyebiliriz.

Söz konusu platformun 7 günlük bir deneme sürümü bulunuyor. Bu süre içerisinde platformdan memnun olmazsanız üyeliğinizi iptal ettirebilirsiniz. Ancak dizilerin ilk bölümlerinin YouTube’a eklenmesi abone kazanma konusunda oldukça işi kolaylaştıracaktır.

Sinema ve Dizi sektöründen birçok ünlü ismin yer aldığı Exxen’de ünlü YouTuber’ların da programları yer alıyor. Ancak sosyal medya da paylaşılan haberlere göre YouTuber’ların programları çok tutulmamış. Ayrıca söz konusu platform da en çok izlenen program da geçtiğimiz günlerde sizlerle de haberini paylaştığımız Konuşanlar programı oldu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu