Güncel HaberlerSinema ve Dizi Haberleri

Exxen Uygulaması Artık Akıllı Televizyonlarda!

TeknoBH Google Haberler

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Exxen’i artık çok daha kolay erişebileceksiniz. Exxen uygulaması artık akıllı TV’lerde çalışıyor. İşte Detaylar

Exxen Uygulaması Artık Akıllı Televizyonlarda!

2021 yılının ilk aylarında yayın hayatına başlayan Exxen, mobil ve internet tarayıcısı üzerinden hizmet vermesi ile çok fazla eleştiriye maruz kalmıştı. Günümüzde tercih edilmeyecek bir arayüze ve kullanıcı deneyimine sahip olan Exxen, dizileri ve içerisinde ki programları izlemek için HDMI kablosu ile televizyonlara yansıtılmasını öneriyordu. Bu konuyla ilgili olarak çok fazla eleştiriye maruz kalan Exxen, sonunda mobil ve akıllı televizyonlar için uygulamasını yayınladı.

Exxen uygulaması artık kullanımda!

Exxen’in Twitter hesabından yapılan “Yüz binlerce Exxen üyesi, Exxen’i cepte, tablette, bilgisayarda ve şimdi de Akıllı TV’lerde yani dilediğin zaman, dilediği yerde izliyor, benzersiz Exxen dünyasının keyfini boyasıya yaşıyor.” açıklaması ile TV uygulamasının yayınlandığını müjdeledi. Peki, Exxen’in uygulaması hangi TV modellerini destekliyor?

Exxen uygulaması hangi TV’leri destekliyor?

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Exxen’in TV uygulaması, Vestel, Arçelik, Beko, Grundig, Regal, Toshiba, Altus ve Apple TV modellerinde çalışıyor. Aynı zamanda kısa sürede Samsung, LG ve Android TV uygulaması da gelecek. Önümüzde ki aylarda tüm akıllı TV modellerinde Exxen’i uygulama üzerinden kolay bir şekilde izleyebileceksiniz.  Ayrıca Exxen abonelik ücretleri ile ilgili detaylara haberimizden de ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu