Güncel Haberler

Exxen Yılbaşı Programı Belli Oldu

TeknoBH Google Haberler

Exxen yılbaşı programı yavaş yavaş belli olmaya başlıyor. Acun Ilıcalı tarafından kurulan bu platformda yılbaşı gecesi efsane programlar ile geliyor.

Exxen Yılbaşı Programı Belli Oldu

Son zamanlarda en çok konuşulan platformlardan biri de Exxen oldu. Bugüne kadar çok fazla kişi tarafından bilinmeyen bu platformun, şimdilerde ise ismi çok fazla duyulmaya başlandı. Acun Ilıcalı tarafından kurulan bu platformun, ülkemizde çok ses getireceğini düşünüyoruz.

Exxen’in bu kadar kısa sürede ses getirmesinin başlıca sebeplerinden biride, YouTube’da sevilen sunucu Hasan Can Kaya’nın bu platformda yer almasıydı. YouTube‘da çok ciddi sayıda takipçiye ulaşan Hasan Can Kaya, önümüzde ki günlerde dijital platform Exxen‘de yayınlanacak.

Exxen yılbaşında hangi programlar yer alıyor

İnternet dünyasında oluşacak büyük gelişimi görmeye başlayan Acun Ilıcalı, son derece kritik bir karar verdi. Bu kararla birlikte, önemli isimleri de kendi platformunda yer vermek için bazı adımlar attı. Bu adımlar sonunda sonuç verdi ve Exxen’nin yılbaşı programı belli oldu. İşte Exxen’in yeni yılbaşı programı listesi;

  • Konuşanlar
  • Gibi
  • Fight Club
  • İşte Bu Benim Masalım
  • Şeref Bey
  • Hükümsüz
  • Master Chef Junior
  • TolgShow Filtresiz

acun-ilicali-exxen-konusanlar

Sizlerle paylaştığımız bu yapımların tamamı yılbaşı akşamı yer alacak. Ancak tarihi kesinleşmeyen bazı yapımların da olduğunu söyleyebiliriz. Bu yapımlar arasında Hasan Can Kaya‘nın büyük bir ilgi göreceğini söyleyebiliriz. Aynı zamanda Exxen yılbaşı programı içerisinde Feyyaz Yiğit ve Kıvanç Kılınç tarafından sunulacak ” gibi” programı da yer alıyor. Oldukça heyecanlı geçeceği tahmin edilen “Fight Club” ve Aleyna Tilki gibi bir oyuncuya yer verilen ” İşte Bu Benim Masalım” gibi yapımlarla da oldukça dikkat çekecek.

Peki Acun Ilıcalı’nın yeni platformunun aylık ve yıllık ücretleri ne kadar? Kısa bir süre önce sizlerle ücretlerini aktarmıştık. Dilerseniz buradan haberimize ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu