Güncel Haberler

Exxen’de En Çok İzlenen Program Belli Oldu

TeknoBH Google Haberler

Exxen’de en çok izlenen program kısa bir süre önce belli oldu. 2021 yılına damgasını vuran program hangisi? İşte Detaylar

Exxen'de En Çok İzlenen Program Belli Oldu

Geçtiğimiz aylarda Acun Ilıcalı tarafından hayata geçirilen dijital yayın platformu Exxen’de en çok izlenen yapım uzun zamandır merak ediliyordu. Ancak söz konusu yeni dijital yapım hakkında bilgisi olmayan  okurlarımız var ise öncelikle Exxen hakkında kısa bir bilgi verelim. Acun Ilıcalı YouTube başta olmak üzere birçok platformdan ünlü transferi gerçekleştirdi. Bu transferler içerisinde aklınıza gelebilecek birçok fenomen yer alıyor.

Aynı zamanda Türkiye’de sevilen birçok oyuncu da bu platform da yer alıyor. Böylece söz konusu platform tüm Türkiye’de izlenme rekorları kırabilecek geniş bir kadroya sahip oldu. Acun Ilıcalı kısa bir süre önce Exxen’in abone sayısını açıklamıştı.

Exxen’de en çok izlenen program Konuşanlar oldu

Exxen‘nin elde ettiği reytinglere bakacak olursak Hasan Can Kaya tarafından sunulan “Konuşanlar” programınin büyük bir katkısı olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca platform içerisinde aklınıza gelebilecek her kesimden yayıncılar da yer alıyor.

Exxen'de En Çok İzlenen Program Belli Oldu

Sunuculuğunu yaptığı Konuşanlar programı muhtemelen 2021 yılında da yükselişe devam edecek. Ayrıca Hasan Can Kaya kendi YouTube hesabında Exxen’in yeni bölümlerinin kısa fragmanlar halinde paylaştığı da biliniyor. En iyi komedi olarak seçilen Hasan Can Kaya aynı zamanda “en iyi Talk Show sunucusu” gibi ödüller de aldı. Elbette ki bu ödülleri de üniversitelerden aldığını belirtelim. Bunun sebebi ise kitlesinin çoğu kısmı gençlerden oluşuyor.

Exxen hakkında ne düşünüyorsunuz? İlk yayınlanmaya başladığı zaman çok fazla abone sayısına sahip olan Exxen’in şuan ki abone sayısın da çok fazla düşüş yaşadığı söyleniyor. Aslında baktığınız zaman Exxen abonelik ücretllerinin gayet makul olduğunu söyleyebiliriz. Bu sebeple hem yerli hem de uygun fiyatıyla bir hayli fazla talep görmesi gerekiyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu