Samsung HaberleriMobil Haberleri

Eylül ayında Android 10 alacak cihazlar belli oldu

Samsung'un Eylül ayında Android 10 güncellemesi alacak olan cihazları belli oldu.

TeknoBH Google Haberler

Güney Kore merkezli akıllı telefon üreticisi Samsung’un Eylül ayında Android 10 güncellemesi alacak olan cihazlar belli oldu. İşte o modeller

samsung-unpacked-etkinlik-1

Geçtiğimiz aylarda Galaxy Note 20 ve Note 20 Ultra gibi önemli amiral gemisi modellerini geçtiğimiz aylarda tanıtmıştı. Samsung, yeni model üretimlerine devam etse de eski modellerini de unutmuyor. Güncelleme anlamında kullanıcılarını üzmek istemeyen akıllı telefon üreticisi, Android 10 güncellemelerini yavaş yavaş tamamlamayı düşünüyor. Güney Kore merkezli üretici son aylara baktığımız zaman bu konuda ciddi adımlar atmaya devam ediyor. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan Eylül ayında Android 10 güncellemesi alacak olan cihazları sizlerle paylaşalım.

Eylül ayında Android 10 alacak cihazlar belli oldu

Samsung, geçtiğimiz Temmuz ayında Galaxy A10, Galaxy Tab S4, Galaxy Tab A ve Galaxy Tab S5e gibi modellerine Android 10 güncellemesi alacağını duyurmuştu. Daha sonra Samsung, Ağustos ayında ise Galaxy J4, Galaxy J8, Galaxy M10 gibi modellerinin Android 10 güncellemesine geçebileceğimizi açıklamıştı. Samsung kullanıcıları tarafından Eylül ayında hangi cihazların Android 10 güncellemesi alacağı merak konusu olmuştu. Ancak üretici tarafından üzücü bir açıklama geldi. Samsung tarafından yapılan duyuruya göre bu ay sadece bir cihazı Android 10 güncellemesi alacağı açıklandı.

eylul-ayinda-android-10-alacak-cihazlar-belli-oldu-galaxy-j6+

Samsung, bu durumda bu ay içerisinde sadece Galaxy J6+ modeline Android 10 güncellemesi yayımlayacak. Yalnız üretici güncellemeyi bu ay içerisinde yayınlayacak olsa da şuan için net bir tarih bilgisi paylaşılmadı. Güncelleme alacak olan cihaz hakkında sizlere kısa bilgiler paylaşalım, Galaxy J6+ cihazın ülkemizde ki fiyatı 2.500 TL‘dir. Bu versiyon 3 GB RAM ve 32 GB dahili depolama alanına sahip.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu