Güncel Haberler

Facebook Messenger’a yeni özellik geliyor

Sosyal medya platformun lideri Facebook'un mesajlaşma uygulaması Messenger'a yeni özellik geliyor.

TeknoBH Google Haberler

Sosyal Medya platformun en köklü isimlerinden biri olan Facebook, mesajlaşma uygulaması olan Messenger’a yeni özellik geliyor.

facebook-messenger-yeni-ozellik-geliyor

Facebook Messenger, iOS ve Android uygulamaları üzerinden arkadaşlarıyla görüntülü olarak konuşan kullanıcılara güzel bir haberimiz var. Facebook tarafından yapılan açıklamada, ekran paylaşımı özelliğinin Messenger‘da iOS ve Android uygulamalarına önümüzde ki günlerde geleceği paylaşıldı. Bu yeni özellik sonrasında kullanıcıların ekran paylaşımını yapabilmesi için Web veya Masaüstü uygulamalarını kullanmasına gerek kalmayacak.

Facebook Messenger’a yeni özellik geliyor

Yeni gelen bu özellik sayesinde Messenger kullanıcıları arkadaşlarıyla birlikte telefon ekranında ki görüntüleri paylaşabilmesi çok daha kolay olacak. Facebook tarafından yapılan açıklamalara göre yeni gelen özelliğin aile ve arkadaş çevresiyle birbirlerine etkileşime geçebilmesi çok daha kolay ve eğlenceli olacağı söyleniyor.

facebook-messenger-yeni-ozellik-geliyor-1

Facebook kullanıcıları Messenger Rooms uygulaması ile ekranlarını web ve masaüstünde maksimum 16 kişiyle paylaşabiliyorlar. Önümüzde ki aylarda bu sınırı 50’ye çıkartılması planlanıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu