Güncel Haberler

Facebook ve Google bomba gibi bir anlaşma yaptı!

Sosyal medya platformu Facebook ve Google bomba gibi bir anlaşma yaptı! İşte Detaylar

TeknoBH Google Haberler

Facebook ve Google ile bomba gibi bir anlaşma yaptı! Kullanıcılar artık facebook fotoğraflarını Google’a taşıyabilecek!

facebook-ve-google-anlasma-sagladi

Facebook kullanıcılarının birçoğu resimlerini ve videolarını yedeklemenin yolunu arıyordu ve kullanıcıları sevindirecek haber Facebook yetkilisinden geldi.  Kullanıcılar istediği medyaları, yeni araç sayesinde Google Fotoğraflar‘a taşıyabilecekler.

Facebook ve Google bomba gibi bir anlaşma yaptı!

En büyük sosyal medya paylaşım sitelerinden biri olan Facebook, geçtiğimiz günlerde Google ile bomba bir anlaşma yaptı. Facebook kullanıcıları hesaplarını silmek istediği zaman veya dondurmak istediğinde binlerce fotoğrafı veya videolarını başka bir platforma aktarmak istediğinde bir hayli zorlanıyordu. Kullanıcıları sevindiren haber Facebook yetkilisi Alexandru Voica‘dan geldi.

facebook-ve-google-anlasma-sagladi1

Facebook üzerinde bulunan fotoğraflarınız ve videolarınızı artık Google’ın bulut servisine aktarabilirsiniz. Bu veri aktarma servisi sayesinde hesaplarını silmek isteyen kullanıcılar  için kolay çözüm olmuş olacak. Hesabınızın kötü niyetli kişilerin eline geçmesi durumunda verilerinizin Google hesabınızda kalması da daha güvenli olacak.

Alexandru Voica, Facebook kullanıcılarına müjdeli haberi resmi Twitter hesabından yaptı, ” Bugün, kişilerin fotoğraflarını doğrudan Google Fotoğraflar’a aktarılmasını sağlayan fotoğraf ve video transfer aracımızın dağıtımı %100’e ulaştı.Aracın tamamen dağıtılmasıyla araç artık Facebook’taki herkes için kullanılabilir durumda ” olduğunu duyurdu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu