Oyun Haberleri

Far Cry 6 çıkış tarihi sızdırıldı!

TeknoBH Google Haberler

Far Cry 6 çıkış tarihi PlayStation Store’da sızdırıldı!

far-cry-6-tarihi-sizdirildi

Önce ki gün beklenmeyen bir durum ortaya çıktı. Far Cry 6 oyunun Hong Kong PlayStation Store üzerinde çıkış tarihi ortaya çıktı.

Far Cry 6 çıkış tarihi sızdırıldı!

Uzun zamandır birçok sızıntılara konu olan Far Cry 6‘nın çıkış tarihi, PlayStation Store Hong Kong sayfasında ortaya çıktı. Bu sızıntılara göre oyunun çıkış tarihi 18 Şubat 2021 tarihinde oyun severler ile buluşacak.

Oyun içerisinde ağırlıklı olarak Cuba esintileri taşıyacak olan hayali tropikal Yara ülkesinde geçecek. Beklenildiği üzere Breaking Bad ve The Mandalorian‘ın yıldızı Giancarlo Esposito serinin yeni oyununda kötü adam olarak rol alacak.

Bu durumun yanında PlayStation 4 versiyonunu satın alanların PlayStation 5 versiyonuna ücretsiz bir şekilde upgrade yapabilecekler. Ayrıca bir diğer güzel haberimiz ise Smart Delivery teknolojisi ile Xbox One için satın alanlar da Xbox Series X versiyonuna herhangi bir ücret ödemeden erişim sağlayabilecekler.

Ubisoft Forward, 12 Temmuz 2020 Pazar günü Türkiye Saati ile 22:00 ‘da başlayacak olan ve böylece oyun hakkında ki bütün bilgilere sahip olabileceğiz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu