Otomobil Haberleri

Fiat Egea Cross Güncel Fiyat Listesi

TeknoBH Google Haberler

Yerli üretim olarak tüketici karşısına çıkan Fiat Egea Cross güncel fiyat listesi ile karşımıza çıktı. Ülkemizde çok tercih edilmeye başlanılan modelin tüm detayları

Fiat Egea Cross Güncel Fiyat Listesi

Yerli üretim etiketi ile karşımıza çıkan Fiat Egea ailesi bu kez de Cross versiyonuyla tüketici karşısında. Ortalama bir fiyata sahip olan model, sade ve şık bir tasarıma sahip. Temelinde Egea HB barındıran versiyon yüksekliği ile ön plana çıkıyor. Hem süspansiyon sistemi hem de lastikleriyle 4 cm yükseliyor.

C sınıfı bir model olan Fiat Egea Cross, rakiplerine karşı satışlarda ön plana çıkmayı başarıyor. Türkiye’de sevilen model daha geniş versiyon ile tüketici karşısına çıkıyor. Peki, Fiat Egea Cross fiyatı ne kadar? Egea Cross Şubat fiyat listesi nasıl?

Fiat Egea Cross fiyatı ve özellikleri

Söz konusu yeni model yeni farları ile dikkat çekiyor. Sonunda LED farlara kavuşan Egea serisi, Urban donanım seviyesi ve üstündeki araçlarla LED farlarını gösterebilecek.

Fiat Egea Cross Güncel Fiyat Listesi

İç tasarımda ise köklü değişikliklere giden Fiat, ince detay düzenlemesi ve teknolojik geliştirmeler ile karşımıza çıkıyor. Dekorasyonda krom çıtalar ve biraz da metal kullanan marka, kalitesini çok daha ileri seviyeye taşımayı başarıyor.

Teknolojik gelişmeler de ise 10 inçlik bir mutimedya ekranı ve 7 inçlik gösterge tablosuna sahip olan (Lounge donanım seviyesinde standart, Urban donanım seviyesinde Plus Paket içinde isteğe bağlı). Android işletim sistemi tabanlı U-Connect 5 arayüzü ile ekranı ikiye bölmek ve iki işi de aynı anda takip etmeyi mümkün kılıyor. Fiyatı konusunda mütevazi davranan Fiat Egea Cross 161 bin 900 TL‘den başlayan ve donanım seviyesine göre yükselen fiyatları mümkün. Fakat şuan ki kampanyalara göre fiyatlarında bir oynama söz konusu olabilir. Aracın detaylı donanımlarına ve kampanyalarına buradan ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu