Oyun Haberleri

FIFA 21’in resmi oynanış videosu paylaşıldı

TeknoBH Google Haberler

FIFA serisi sevenlerinin merakla beklediği FIFA 21’in resmi oynanış videosu paylaşıldı. Bu yılın Ekim ayında çıkış yapacak oyunun daha önce görülmemiş bazı yenilikler ile gelecek.

fifa-21-kapak-yildiz-ismi-belli-oldu

FIFA hayranlarının sabırsızlıkla beklediği FIFA 21, önümüzde ki aylarda sonunda sevenlerine kavuşacak. Bu yılın Ekim ayında çıkış yapacak olan oyunun daha önce ki serilerinde görülmemiş bazı yenilikler ile gelecek. FIFA’nın yeni oyunu teknik açıdan da gelişmiş bir seri olacak.

FIFA 21’in resmi oynanış videosu paylaşıldı

FIFA 21‘de yer alacak oynanış mekaniklerinin ve özelliklerinin gösterildiği tanıtım videosunda oyunla birlikte gelecek bazı yeniliklerde açıklığa kavuşmuş oldu. Oyuncular, yeni oyunla birlikte daha gelişmiş oyuncu pozisyonlanmasına, daha iyi gol fırsatlarına ve oyuncu tarafından kontrol edilen koşulara sahip olacaklar.

FIFA 21, daha gelişmiş 1’e 1 gerçekleşen mücadelere de ev sahipliği yapacak. Oyun içerisinde ki yapay zeka bulunduğu pozisyonun daha fazla farkında olacak. Oyuncular, hızlı ayak hareketleri yaparak rakiplerini alt etmenin yolunu arayacak. Paylaşılan videoya göre oyuncular, R1 tuşu ve sol analog çubuğunu kullanarak topa daha iyi hakim olabilecekler.
FIFA 21, 9 Ekim 2020 tarihinde sevenleriyle buluşacak. Oyunu 14 Ağustos‘a kadar satın alan oyuncular Ultimate Sürüm ön siparişiyle satın alanlar, FUT 21 takımları için satılamayan dikkat çekenler oyuncusu kazanacaklar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu