Oyun Haberleri

Final Fantasy VII Remake, Yeni Bölümle PS5’e Geliyor

TeknoBH Google Haberler

Final Fantasy VII Remake, PS5 için geleceği STate of Play etkinliğinde bir video ile duyuruldu. Aynı zamanda oyun içerisinde yapılan iyileştirmelerin yanında yeni bir bölüm ve bir karakter da içerecek. İşte Detaylar

Final Fantasy VII Remake, Yeni Bölümle PS5'e Geliyor

Geçtiğimiz yıl Final Fantasy VII Remake‘in, PlayStation 4 için piyasaya çıkmıştı. Oyunun geliştiricisi Square Enix, oyunun PlayStation 5 daha iyi bir versiyonunu dün tanıttı. Final Fantasy VII Remake Intergrade olarak adlandırılan sürüm ile artık oyun çok daha iyi durumda. PlayStation 5‘in sunduğu yüksek hızlı yükleme, 4K çözünürlük ve daha iyi performansa sahip olacak.

Final Fantasy VII Remake Intergrade çok daha iyi olacak

Oyunun geliştiricisi Square Enix’in yaptığı açıklamalara göre oyun, PS4 sürümüne göre bazı yeni içeriklere sahip olacak. Final Fantasy VII Remake Intergrade, önce ki sürümüne göre yeni bir karakter ve yeni bir bölüm oluşturulacak. Yeni karakterin ismi ise Yuffie olduğunu açıklayan geliştiricinin aynı zamanda bu karakterin her zaman kullanılacağını da açıkladı. Paylaşılan video da oyun içerisinde yapılan iyileştirmeler göze çarpıyor. Ayrıca oyun içerisinde gösterilen yeni karak Yuffie de izlenenler tarafından büyük bir ilgi gördü.

Oyun geliştiricileri tarafından paylaşılan haberlere göre PlayStation 4 sahiplerini mutlu edecek bir gelişme de mevcut. Square Enix, yaptığı açıklamalara göre PS4 sahipleri eğer ki oyuna sahip ise Final Fantasy VII Remake‘in yenisine sahip olmak için herhangi ek bir ücret ödemelerine gerek kalmayacağını ifade etti. Ancak yeni karakter Yuffie’i kullanmak isterseniz ücret ödemek zorunda kalacaksınız. Square Enix’in ek paketinin ücreti şuan için bilinmiyor.

Oyunun Türkiye ön sipariş fiyatı 569 TL ve ayrıca Digital Deluxe Edition fiyatı ise 709 TL olacak. Yapılan açıklamalara göre oyun 10 Haziran tarihinde ön siparişe açılacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu