Donanım Haberleri

Galaxy Buds Pro’nun Özellikleri ve Fiyatı Duyuruldu

TeknoBH Google Haberler

Samsung, dün gerçekleştirdiği Galaxy Unpacked etkinliğinde Galaxy S21 serisi ile birlikte Galaxy Buds Pro’nun özellikleri ve fiyatı da duyuruldu.

Samsung, Galaxy Buds Pro'nun Özellikleri ve Fiyatını Duyurdu

Teknoloji devi Samsung, bugüne kadar ki en premium gerçek kablosuz kulaklık seti olan 199 dolar‘lık Galaxy Buds Pro’yu dün gün içerisinde tanıttı. Galaxy Buds Plus‘a benzer bir kulak içi tasarıma sahip olan bu kulaklık estetik açıdan Galaxy Buds Live’dan ilham aldığını söyleyebiliriz.

Galaxy Buds Pro kullanıcılarına neler sunuyor

Samsung’a göre ince ayarlı tasarım kulaklığınız ile tomurcuk arasında ki temas alanını azaltarak konforu arttırıyor ve herhangi bir tıkanma hissini en aza indiriyor.

Bu kulaklığın daha önemli özelliği ise, Samsung’un 11 mm woofer ve 6,5 mm tweeter sayesinde Samsung şimdiye kadar ki en iyi ses deneyimini kullanıcıya sunmaya hazırlanıyor. ANC  (aktif gürültü engelleme) özelliğine sahip olan bu kulaklık, ortam modu ile dışarıda ki sesleri 20 desibele kadar yükseltme imkanı sunuyor.

Samsung, Galaxy Buds Pro'nun Özellikleri ve Fiyatını Duyurdu

Galaxy Buds Pro‘nun bir diğer güzel özelliği ise, ne zaman konuşmaya başladığınızı algılayabiliyor ve siz konuşmaya başladığınız da ortam sesi modunu aktif edebiliyor. Aynı zamanda konuşmaya başladığınız da müzik sesi de kısılıyor.

Ayrıca Samsung’un yeni kulaklığı bugüne kadar ki en iyi mikrofon performansını sunuyor. Telefon ve video görüşmelerinde net bir şekilde gelmenize yardımcı olmak için üç yerleşik mikrofona ve bir ses alma birimine sahip.

Galaxy Buds Pro’nun pil ömrü, birinci sınıf ANC kulaklıklarla hemen hemen aynı seviye de. Samsung, gürültü engelleme özelliği etkinken beş saate kadar kesintisiz oynatma ve 13 saat daha dinleme süresi sunuyor. Ayrıca Galaxy Buds Pro, suya ve tere karşı dayanıklılık açısından IPx7 sertifikasına sahip. Ayrıca kulaklık yeni Galaxy S21 serisine uyması için siyah, gümüş ve mor renklerle geliyor.

Galaxy Buds Pro Türkiye fiyatı

Samsung’un dün tanıttığı Galaxy Buds Pro Türkiye fiyatını 1.599 TL olarak açıkladı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu