Samsung HaberleriMobil Haberleri

Galaxy S10 İçin Android 11 Güncellemesi Yayımlandı

TeknoBH Google Haberler

Galaxy S10 için Android 11 güncellemesi bugün itibariyle kullanıcılara sunuldu. Peki yeni güncellemenin özellikleri nelerdir? İşte Detaylar

Samsung Galaxy S10 İçin Android 11 Güncellemesi Yayımlandı

Güney Kore merkezli Teknoloji devi Samsung, 2021 yılına bomba gibi bir giriş yaptı. Galaxy S20 ve Note 20 serisi için Ocak ayı güvenlik güncellemesini dün yayınlayan Samsung, bugün de Galaxy S10 modeli için Android 11 / One UI 3.0 güncellemesini OTA üzerinden yayınlamaya başladı.

Galaxy S10 için Android 11 güncellemesi neler sunuyor?

Android güncellemeleri yıllardır kademe kademe şeklinde sunuluyor. Samsung’da bu düzene uymaya başladı. Samsung’un Galaxy S10, S10e ve S10 Plus modelleri bugün itibariyle Android 11 güncellemesi ile tanıştı. Exynos yonga setine sahip olan modellere gelen bu güncelleme OTA üzerinden sunuluyor. Önümüzde ki hafta diğer Avrupa ülkelerine hem de Türkiye’ye gelecek olan yeni güncelleme One UI 3.0 arayüzü de ekleniyor.

G97xFXXU9ETLJ yapı numarası ile gelen bu güncelleme de cihazlarda gözle görülür bir artış olacağı söyleniyor. Gayet akıcı ve sorunsuz bir güncelleme olduğu söylenen Galaxy S10 için Android 11 ile enterasan bir şekilde Google’ın güvenlik yamaları sisteme eklenmiyor. 1 Eylül 2020 tarihli güvenlik güncellemesini barındıran bu güncelleme büyük ihtimal ile 1 veya 2 hafta içerisinde tekrardan hazırlanıp, Ocak ayı güvenlik güncellemesini de dahip edilip yayınlanacak.

Samsung Galaxy S10 İçin Android 11 Güncellemesi Yayımlandı

Ayrıca yeni güncelleme Türkiye’de yayınlanmaya başladıktan sonra hemen yüklemenizi tavsiye etmiyoruz. Çünkü Samsung güncellemeye ek yenilikler dahil edip tekrardan güncellemeyi yayınlayabilir. Bu yüzden güncelleme yayınlandıktan sonra bir kaç gün geçmesini bekleyin ve daha sonra güncellemeyi yükleyin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu