Mobil HaberleriSamsung Haberleri

Galaxy S21 Fan Edition Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı

TeknoBH Google Haberler

Galaxy S21 Fan Edition yeni bir sızıntı ile gündeme geldi. Samsung’un fiyat performans FE serisine yeni bir model daha eklenecek gibi görünüyor. İşte Detaylar

Galaxy S21 Fan Edition Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı

Akıllı telefon sektöründe uzun zamandır konuşulan Galaxy S21 Fan Edition, yeni görüntüleri ve özellikleri ile ortaya çıktı. Üst seviye olarak konumlandırılan Fan Edition versiyonları, fiyat ve performans alanında adından sıkça söz ettirecek. Galaxy S21 FE modeli özellikleri bakımından kullanıcıyı memnun edecek gibi görünüyor.

Galaxy S21 Fan Edition uygun fiyatıyla gelecek

Bildiğiniz üzere S21 serisinin bütçe dostu olacağını uygun fiyatıyla satışa sunulacağını daha önceden sizlere aktarmıştık. Ancak bazı kaynakların paylaştığı görüntüler, Samsung‘un bir sonraki FE modeli hakkında ki bazı detayları da ortaya çıkardı. Galaxy S21 Fan Edition, fiyat performans iddiasıyla piyasayasunulacak. Voice web sitesi tarafından paylaşılan görüntüler, cihazın tasarımını tam anlamıyla ortaya çıkardı.

Bu durumda Samsung’un bütçe dostu yeni telefon “Parlak” bir arka kapak ve metal çerçeve ile gelecek. Cihaz tasarım olarak da eski sürüme benzeyecek. Ortaya çıkan bir diğer yeni bilgilere göre, Samsung’un S21 FE modelinin kamera tarafında ufak değişiklikler ile gelecek.

Cihazda bir diğer dikkat çeken detay ise Samsung S21 modelinden daha büyük olması diyebiliriz. Raporlara göre telefon S21’den 4 mm daha yüksek ve 3,5 mm daha geniş olacak. Telefonun kalınlığında ise herhangi bir değişiklik olmayacak.

Galaxy S21 Fan Edition Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı

Galaxy S21 Fan Edition Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı

Galaxy S21 Fan Edition Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı

  Peki, Galaxy S21 Fan Edition modelinin iddia edilen özellikleri nelerdir? Hadi özelliklerini beraber inceleyelim.

  Galaxy S21 Fan Edition özellikleri

  • Büyük ihtimal ile “Glastic” ve bir mat arka kapak ile gelecek
  • Parlak metal bir çerçeve ile donatılacak
  • 155,7 x 74,5 x 7,9 mm boyutlarında olacak
  • 6,4 inç bir ekran ile gelecek
  • Selfie kamerası ile delikli ekranın üzerinde olacak
  • Arka tarafında üçlü kamera kurulumu olacak ve buna ek olarak flaş yer alacak

  Söz konusu yeni modelin uygun fiyatıyla piyasaya sürülmesi bekleniyor. Cihazın 700 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olması tahmin ediliyor. Çıkış tarihi ile ilgili olarak da net bir bilgi yok.

  İlgili Makaleler

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Başa dön tuşu