Samsung Haberleri

Galaxy Watch 3 akıllı saat özellikleri belli oldu

TeknoBH Google Haberler

Akıllı saat severlerin heyecanla beklediği Samsung Galaxy Watch 3 özellikleri belli oldu. Saatin detayları ve tanıtım tarihi haberimizde.

Galaxy Watch 3 akıllı saat özellikleri belli oldu

Samsung, amiral gemisi modellerini tanıtırken bir yandan da akıllı saat için çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Sertifikasyon detaylarının paylaşıldığı akıllı saat Galaxy Watch 3‘ün bazı özellikleri de netleşti. Netleşen bu bilgiler doğrultusunda ekran boyutu ve hücresel veri desteğinin akıllı saatte bulunacağı ve aynı zaman da Galaxy Watch 3 yeni amiral akıllı saatin suya karşı dayanıklılığı da olacak. Samsung, 5 Ağustos tarihinde yeni amiral gemisi modeli olan Galaxy Note 20 Plus, Galaxy Fold 2 ve Galaxy Z Flip 5G‘yi tanıtması beklenirken, Güney Kore merkezli şirket sürpriz bir kararla yeni akıllı saati olan Galaxy Watch 3‘ü de tanıtabilir.

Galaxy Watch 3 akıllı saat özellikleri 

NBTC (National Broadcasting And Telecommunications Commission) sertifika görüntüsünde de gördüğümüz üzere SM-RF855F model numaralı Samsung Galaxy Watch 3, 41mm ekranla gelecek.

Galaxy Watch 3 akıllı saat özellikleri belli oldu

Paylaşılan bilgilere göre yeni gelecek olan akıllı saat modelinin SIM Kart desteğinin de olacağını gösteriyor. Daha önce ki sertifikalara göre Galaxy Watch 3’ün iki ekran seçeneği ile geleceği söylenmişti ancak şimdi NBTC paylaşımıyla birlikte, 41 mm ekranla geleceği neredeyse kesinleşti. Samsung Galaxy Watch 3 akıllı saat modelinin  5 W kablosuz şarj özelliğini destekleyecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu