Oyun Haberleri

GeForce Now Türkiye’ye Ne Zaman Geliyor?

TeknoBH Google Haberler

GeForce Now Türkiye’ye geleceği tarih merakla bekleniyor. NVIDIA’nın bulut tabanlı oyun servisi için geri sayımlar başladı. İşte Detaylar

GeForce Now Türkiye'ye Ne Zaman Geliyor?

Oyun dünyasına yön vereceği düşünülen bulut sistemleri her geçen gün gelişmeye devam ediyor. Google’ın Stadia’sı ile başlayan bu furyaya NVIDIA‘da dahil olmuştu. NVIDIA GeForce Now ile Steam‘daki oyunlarını ekran kartına ihtiyaç duymadan oynatan bu sistem Turkcell ile Türkiye‘ye kısa bir süre içerisinde geleceği açıklanmıştı.

GeForce Now Türkiye’ye Turkcell iş birliğinde geliyor

Türkiye’de yer alan sunucular sayesinde gecikme süresini en aza indirecek olan GeForce Now, ücretli ve ücretsiz paketlerle oyunculara sunulacak. Henüz fiyatı belli olmayan Premium pakete sahip olanlar sıra beklemeden saat sınırı olmadan da oyunlarını bulut sistemler üzerinden oynayabilecekler.

Aralarında büyük bir ses getiren Cyberpunk 2077, The Witcher 3, Control ve Assassin’s Creed serisi dahil olmak üzere 750 civarında oyunu destekleyen bu servis resmi olarak Mart aylarında Türkiye’de kullanıma sunulmuş olacak.

GeForce Now Türkiye'ye Ne Zaman Geliyor?

Premium fiyatı ve diğer paketlerin fiyatları önümüzde ki günlerde açıklanacağı tahmin ediliyor. Eğer fiyatlar 30 – 40 TL civarında olursa, ekran kartı alacak gücü olmayan oyuncular bu servis sayesinde oynayamadığı birçok oyunu en yüksek ayarlarda oynayabilecekler.

Sunucuları şuan için Türkiye’de olmamasına rağmen çok iyi derecede performans sergileyen GeForce Now, geleceğin sistemi olarak görülüyor. NVIDIA‘nın Türkiye’ye yapacağı yatırımları az çok biliyoruz. Bu sebepten dolayı paket fiyatlarının yüksek tutmayacağını düşünüyoruz.

NVIDIA‘nın Türkiye yatırımı ile ilgili olarak sizler ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıda ki yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu