Donanım Haberleri

General Mobile uygun fiyatlı kablosuz kulaklık yaptı!

TeknoBH Google Haberler

Uzun zamandır sessizliğini koruyan General Mobile uygun fiyatlı kablosuz kulaklık yaptı! İşte GMPods hakkında ki detaylar.

general-mobile-kablosuz-kulaklik-yapti

Uzun zamandır kulaklıkların fiyatları hayli popüler olduğunu inkar edemeyiz. Genel itibariyle baktığımız zaman kaliteli bir kulaklık almak için en az 500 TL‘yi gözden çıkartmamız gerekiyor. Daha uygun fiyata kablosuz kulaklık sayısı ise bir hayli kısıtlı. Ancak General Mobile tarafından üretilen ve satışa sunulan GMPods tam da ihtiyacımızı karşılayacak diyebiliriz.

General Mobile uygun fiyatlı kablosuz kulaklık yaptı!

Uzun zamandır sessizliğini koruyan General Mobile, artık sesizliğini bozdu. Türk teknoloji üreticisi sahalara dönmeye hazırlanıyor. Önümüzde ki aylarda büyük ihtimal ile uygun fiyatlı General Mobile akıllı telefon modellerini göreceğimizi düşünüyoruz ancak  akıllı telefon satışınından önce General Mobile’den uygun fiyatlı kablosuz kulaklık modeli satışa çıkacak.

general-mobile-kablosuz-kulaklik-yapti-1

General Mobile‘in yeni kablosuz kulaklık modeli GMPods ismini taşıyacak ve fiyatının da bir hayli uygun olduğunu söyleyebiliriz. General Mobile’in yeni kablosuz kulaklığı 189 TL‘den satışa sunuldu.

GMPods , iki renk seçeneği ile kullanıcılarına sunuluyor. 5 saat kesintisiz müzik dinleme imkanına sahip olduğunuz bu kablosuz kulaklık tek şarj ile 25 saat kullanım imkanı sağlıyor. Aktif gürültü engelleme özelliği ise maalesef ki bulunmuyor. Dokunmatik kontrolleri sayesinde gelen aramaları reddedip, cevaplayabileceğiniz kulaklıkta gürültü engelleme özelliği de mevcut. Bu özelliği diğer özellik olan ” aktif gürültü engelleme ” ile karşılaştırmamak gerekiyor zira gelecek olan özellik sadece aramalar da aktif hale geliyor ve karşınızda ki kişinin sesini rahat bir şekilde duymanızı sağlıyor.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu