Güncel Haberler

Gerard Butler’ın yeni filmi Greenland’ın ilk fragmanı

TeknoBH Google Haberler

Son olarak 2019 yılında Angel Has Fallen filminde adından söz ettiren başarılı oyuncu Gerard Butler, bir başka film ile karşımıza çıkacak.

gerard-butler-yeni-filmi-greeland-ilk-fragmani

Başrolünde İskoç aktör Gerard Butler‘ın yeni filmi Greenland‘ın ilk fragmanı yayınlandı. Yönetmen koltuğunda Angel Has Fallen’ın yönetmeni Ric Roman Waugh‘un oturduğu yapım da, Dünya’yı yok olmanın eşiğine getiren bir kuyruklu yıldızı konu alıyor.

Film, karısını ve küçük oğlunu Dünya’yı tehdit eden devasa bir kuyruklu yıldızdan korumaya çalışan bir adamın ( Jeff/ Gerard Bultler ) hikayesini anlatacak. Ailesini korumak için güvenli bir sığınak bulmak için ailesiyle birlikte zamana karşı uzun bir yolculuğa çıkıyor. Aynı zaman da şehri yok eden çok sayıda ki göktaşı yağmurundan da kaçmaya çalışıyor.

Entertainment Weekly‘ye konuşan Butler, Greeland‘de işlenen aile kavramını çok sevdiğini söyledi. Filmin,b aşlangıçta basit bir aile draması hissi verdiğini belirten İskoç aktör, ” Filmde bir araya gelmek için mücadele eden bir aile var. Oğulları neler olup bittiğinden emin değil ama arka planda daha endişe verici bir şey gelişiyor. Ve sonra üzerinde kontrol sahibi olmadıkları çok daha büyük, destansı, güçlü bir olayla karşılaşıyorlar. Çıkacakları yolculuk, onlara yaşamda gerçekten neyin önemli olduğunu anlama şansı veriyor. Senaryoyu okuduğumda bunun çok güçlü ve ilham verici bir mesaj olduğunu hissettim” dedi.

gerard-butler-yeni-filmi-greeland-ilk-fragmani-1

Angel Has Fallen filminde birlikte çalışan Butler ile yönetmen Waugh’u tekrardan bir araya getiren Greeland, Buried( 2010 ) ve The Sea of Trees ( 2015 ) gibi beğeni toplayan  filmlerden tanıdığımız Chris Sparling tarafından kaleme alındı. İzleyicilere soluksuz bir aksiyon ve macera yaşatacak olan Greenland,herhangi bir erteleme olmadığı takdirde 14 Ağustos’ta vizyonda olacak.

Gerard Butler’ın yeni filmi Greenland’ın ilk fragmanı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu