Oyun Haberleri

Ghost of Tsushima’nın fragmanı yayınlandı

TeknoBH Google Haberler

The Last of Us Part II’nin ardından PlayStation 4’ün bu yıl ki dikkat çekici oyunlarından biri olarak gösteriliyor. Ghost of Tsushima’nın fragmanı yayınlandı. Detaylar haberimizde

ghost-of-tsushima-fragmani-yayinlandi

Sunacağı deneyimi fazlasıyla merak edilen Ghost of Tsushima’nın yeni fragmanı geldi. Fragman,kahramanımız Jin Sakai’nin samuray geleneklerinden saparak Hayalet olma yolunda ki ilerleyişini konu alıyor.

Ghost of Tsushima, The Last of Us Part II’nin ardından PlayStation 4‘ün ardından dikkat çeken oyunlardan biri olarak gösteriliyor. Tsushima, 17 Temmuz tarihinde oyun severlerle buluşacak. Geçtiğimiz ay gerçekleşen State of Play’de oynanış videosu yayınlanan Ghost of Tsushima, “ A Storm is Coming ” başlıklı yeni fragman ile bizlerle buluşmuştu. Oyunun yeni sinematik fragmanı oynanış videosu görüntüsü içermese de, samuray onuruna ve oyunun kılıç dövüşüne vurgu yaparak feodal Japonya’dan manzaralar sergiliyor.

Ghost of Tsushima’nın fragmanı yayınlandı

Ghost of Tsushima’da hayalet veya samuray olarak oynama seçeneğiniz var. Bu seçenekler oyun içinde istenildiği zaman değiştirilebiliyor ve hikayeyti etkilemese de, oynanışı biraz değiştiriyor.

ghost-of-tsushima-fragmani-yayinlandi-2

Fragmana eşlik eden açıklama bölümünde ise ” Tsushima yıkımın eşiğinde. Acımasız Moğol istilacıların elinden gelen ezici bir yenilginin ardından, asil samuray Jin Sakai evinden ve halkından geriye kalanları korumak için her şeyini feda etmeli. Tsushima’nın özgürlüğü için destansı bir maceraya samuray törelerini çiğneyip, görülmemiş yöntemlere başvuru yeni bir yol olarak Hayalet’in yolunu çizmeli” ifadelerini yer alıyor.

Ghost of Tsushima’nın Fragmanı:

Ghost of Tsushima‘nın daha erken piyasaya sürülmesi bekleniyordu ancak oyun Koronavirüs nedeniyle ertelendi. Sucker Punch oyunun gelişimini geçtiğimiz haftalarda tamamladı.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu