Sinema ve Dizi Haberleri

Godzilla vs Kong Fragmanı Yayınlandı

TeknoBH Google Haberler

Godzilla vs Kong efsanesi çok yakında izleyici karşısına çıkacak. Sinema dünyasının iki ikonik karakterinin çarpışacağı bu film çok konuşulacak. İşte Detaylar

Godzilla vs Kong Fragmanı Yayınlandı

Geçtiğimiz yıl koronavirüs salgını yüzünden çok kötü bir yıl olarak aklımızda kalacak. Bu salgın dolayısıyla sinema sektöründe büyük bir kayıplar yaşanmıştı. Bu süreçte dijitalleşmeye geçen sinema sektörü, özellikle HBO‘un girişimi ile artık evlere girmeye başlamıştı. Sinema dünyasının sevilen iki ikonik karakteri Godzilla ve King Kong efsanesi yeni filmde kozlarını tekrar paylaşacak. Godzilla vs Kong fragmanı ila izleyici karşısına çıkan Warner Bros. bu filmi iş zamanlı olarak iki platformda yayınlamayı planlıyor.

26 Mart 2021 tarihinde Godzilla vs Kong filmi hem beyaz perdede hem de HBO Max‘teki yerinde olacak. Pandeminin devam ettiği bu süreçte sinema salonları hala sinek avlıyor. Bu sebeple filmi büyük çoğunluk dijital ortamda izleyecek.

Godzilla vs Kong fragmanı

Efsane filmin oyuncuları arasında, Millie Bobby Brown, Ziyi Zhang, Danai Gurira, Kyle Chandler ve Julian Dennison‘ın yer aldığı yönetmenin ise Adam Wingard olduğunu ifade edelim.

Kaynak
teknolojioku

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu