Güncel Haberler

Google One Kullanıcılarına Özel VPN Duyuruldu

Google Fi projesiyle birlikte kullanıcılarına VPN hizmeti sunmayı planlayan Google, artık kullanıcılarına özel VPN hizmetini duyurdu.

TeknoBH Google Haberler

Google Fi projesi doğrultusunda Google One kullanıcılarına özel VPN duyuruldu. İşte Detaylar

google-one-kullanicilarina-ozel-vpn-duyuruldu

Google Fi projesi kapsamında kullanıcılarına özel VPN hizmeti sunulacak.

Google One Kullanıcılarına Özel VPN Duyuruldu

Hizmet alanını daha da ileriye taşımak isteyen Google, milyonlarca kullanıcısının VPN hizmetinden yararlanabilmesi için çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. İlk olarak Google Fi projesinde gördüğümüz VPN hizmeti artık Google One kullanıcıları için de yayına aldı.

google-one-kullanicilarina-ozel-vpn-duyuruldu-1

Dünya genelinde birçok şirket hali azırda VPN hizmeti sunuyor. Ancak Google’ın en büyük ve en önemli avantajlarından biri aylık 9.99 dolar olan Google One paketini kullanıcılarına ücretsiz sunması.

Şirket şimdilik bu hizmeti sadece ABD kullanıcıları için sunacağını açıkladı. VPN hizmeti önümüzde ki günlerde Android kullanıcıları için aktif olacak. Yüksek hız ve güvenlik sunduğunu açıklayan Google, kullanıcıların interneti nasıl daha güvenli kullanacağını açıkladığı oturumlar da düzenleyecek.

Ayrıca bir diğer güzel haber ise, VPN erişimini herhangi bir ücret ödemeden 5 kişiye kadar aile üyeleriyle paylaşabileceğinizi açıklayan şirket, birkaç ay içerisinde VPN hizmetinin iOS, Windows ve Mac cihazları da destekleyeceğini açıkladı.

Kaynak
shiftdelete.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu