Mobil Haberleri

Google Pixel 5’in İlginç Tasarımı Ortaya Çıktı

Google'ın yeni telefonu Pixel 5'e ait olduğu öne sürülen ilginç tasarım ortaya çıktı.

TeknoBH Google Haberler

Google Pixel 5’e ait olduğu iddia edilen bir tasarım görseli ortaya çıktı. Google’ın yeni telefonu hakkında ki bütün detaylar

google-pixel-5-ilginc-tasarimi-ortaya-cikti

Google Pixel 5‘e ait olduğu öne sürülen tasarım görseli sızdırıldı. Google Pixel 5‘in ilginç tasarımı ortaya çıktı diyebiliriz.

Google Pixel 5’in İlginç Tasarımı Ortaya Çıktı

Bildiğimiz üzere Google, Pixel 4a modelini geçtiğimiz ay duyurmuş ve bu modelin hemen arkasından Pixel 5 modelinin 15 Ekim tarihinde geleceğini dair iddialar dolaşmaya başlamıştı. Ancak tanıtımdan önce ortaya çıkan garip Pixel 5a tasarımı kafaları karıştırdı ve kullanıcıları şaşırttı.

google-pixel-5-ilginc-tasarimi-ortaya-cikti-1

Zira Pixel 4a 5G ve Pixel 5‘in tasarımları benzer olacağı açıklanmıştı. Ancak ortaya çıkan Google Pixel 5‘in tasarım görselinde bu ifadeyi doğrulamıyor.

Daha önce ki iddialara göre Pixel 5′te kulaklık girişi olmayacak yönündeydi, ancak ortaya çıkan bu tasarım görselini yakından incelediğimiz zaman telefonun üst bölümünde 3.5 mm kulaklık girişi olduğu görülüyor. Yani paylaşılan görseller Google Pixel 5‘e ait olduğu iddia edilse de, modelin muhtemelen Google Pixel 4a 5G‘ye ait olması olası bir ihtimal.

Telefonun bilinen özelliklerinden sizlere bahsedecek olursak, 90Hz yenileme hızına sahip olarak kullanıcılarına sunulması beklenen model de, OLED ekran paneline sahip olacağı söyleniyor. Ayrıca model gücünü Qualcomm tarafından geliştirilen Snapdragon 765G işlemcisinden alacağı sızdırılan bilgiler arasında yer alıyor.

Geçtiğimiz günlerde, Teknoloji analisti olarak tanıdığımız Jon Prosser, yeni modellerin hangi tarihte tanıtılacağı ve hangi renk seçenekleriyle piyasaya sürüleceğini sızdırmıştı. Prosser, Pixel 5 128 GB modelinin 699 dolar fiyat etiketiyle piyasaya sürüleceğini açıklamıştı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu