Güncel Haberler

Google’dan müzik severlere jest!

Müzik bulma programı olan Shazam'a büyük rakip geliyor! Google müzik severlere büyük bir jest yaptı. Google'ın yeni hizmeti sayesinde, aradığınız müzikleri artık mırıldanarak bulabileceksiniz.

TeknoBH Google Haberler

Google’dan müzik severlere jest! Shazam’a büyük bir rakip geliyor. Google’da aradığınız şarkıları mırıldanarak bulabileceksiniz. İşte Detaylar

googledan-muzik-severlere-jest

Dünyaca ünlü arama motoru Google, ” Mırıldanarak” şarkı bulma özelliğini kullanıcılarına sundu. Google’ın yapay zeka asistanı sayesinde dinletilen müzikleri artık kolaylıkla bulabileceksiniz.

Google’dan müzik severlere jest!

Dünya çapında milyarlarca kullanıcısı bulunan arama motoru Google, arama motoruna her geçen gün yeni özellikler katmaya devam ediyor.Google son olarak Shazam‘a rakip olabilecek yeni bir özelliği tanıttı.

googledan-muzik-severlere-jest-1

Google’ın yeni sunduğu bu hizmet, kullanıcıların sözlerini tam olarak bilmediği veya hatırlayamadıkları şarkıları bulmasında yardımcı olacak. Google‘ın ” Hum to Search ” adında ki eni hizmetiyle şarkının nakaratı ya da tınısı seslendirilerek, aranan müzik bulunabilecek. Bulunan şarkı veya şarkıcı hemen ekranda gösterilecek. Bu özellik tabi ki, Google’ın iOS ve Android platformlarında ki ana uygulamasında geçerli olacak.

googledan-muzik-severlere-jest-2

Google’ın kullanıcılarına sunduğu bu özellik, çoğu kullanıcı tarafından beğeni topladı. Google tarafından geliştirilen ve kullanıcılarına sunulan bu hizmeti kullanabilmek için ise cihazın en güncel kurulumlarını almış olması gerek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu