Oyun Haberleri

Gotham Knights Oyunu Ertelendi!

TeknoBH Google Haberler

Games Montreal’in yaptığı açıklamalara göre Gotham Knights oyunu önümüzde ki sene severleriyle buluşacak. İşte oyun hakkında ki detaylar

Gotham Knights Oyunu Ertelendi!

Koronavirüs sürecinin başlamasıyla birlikte hem sinema severler hem de oyun severler hasret kaldı diyebiliriz. Geçtiğimiz yıllara kıyasla oyun sektöründe ki büyük bir durgunluk var. Aynı zamanda çıkan oyunlarında tam olarak gelişmemesiyle birlikte oyun severleri bir hayli üzdü diyebiliriz. WB Games Montreal stüdyo tarafından geliştirilen Gotham Knights oyunu bu sene içerisinde çıkması bekleniyordu. Ancak beklenen kötü haber kısa sürede tüm oyun severlere ulaştı.

Önümüzde ki sene oyun severler ile buluşacak olan oyun için açıklama yapan WB Games Montreal, stüdyo oyununun tam anlamıyla hazır olmadığını açıkladı. Oyun severleri çok daha fazla heyecanlandırmak isteyen oyun geliştiricileri bu konuyla ilgili olarak biraz daha zamana ihtiyaçları olduklarını ifade etti.

WB Games Montreal stüdyo: ” Oyunculara mümkün olan en iyi deneyimi yaşatmak için oyunu daha fazla zaman tanıyoruz. Gotham Knights’a muazzam desteğiniz için harika hayranlarımıza teşekkür ederiz. Önümüzde ki aylarda oyunun daha fazlasını sergilemeyi dört gözle bekliyoruz.” dedi.

Gotham Knights konusu nedir?

Söz konusu oyun içerisinde dört farklı karakter var. Bu karakterler Nightwing, Red Hood, Batgirl ve Robin. Oyunun açık dünya olması ve karakter arasında geçiş yapma imkanımız var. Ayrıca oyun içerisinde Batman’ın ikonik düşmanlarını da göreceğiz. Oyun ile ilgili olarak da bir başka bilgi de co-op modunun olması. Bu özellik sayesinde iki kişi birlikte kombolar yapılabilecek. Söz konusu oyunu isterseniz tek başına isterseniz bir ekip olarak 4 kişiye kadar oynayabilirsiniz. Ayrıca oyunun çıkacağı platformlar Windows, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X / S ‘de çıkacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu