Oyun Haberleri

GTA 4 için beklenmedik karar!

Eski neslin severek oynadığı GTA 4 için beklenmedik karar!

TeknoBH Google Haberler

GTA 4 için beklenmedik bir karar! alındı! Rockstart tarafından alınan kararın tüm detayları haberimizde

gta-4-icin-alinan-karar

Oyun sektöründe unutulmayan oyunlar arasına girmeyi başaran GTA serisi için Rockstar Games tarafından yeni bir karar alındı.

Hatırlarsanız Rockstar Games kısa bir süre önce GTA 4 oyunun da radyo istasyonlarını yapımdan kaldırma kararı almıştı. Bu karar alındıktan sonra oyuncuların tepkisiyle karşı karşıya kalan RockStar, bu özelliği tekrardan aktif etme kararı aldı.

GTA 4 için beklenmedik karar!

Geçen hafta içerisinde yayınlanan güncelleme ile GTA 4‘ten kaldırılan radyo kanallarını, oyuncuların tepkisinden sonra radyo kanallarını geri getirmek için çabalıyor. Rockstar Games tarafından yayınlanan son güncellemeden sonra kayıt dosyalarında sorun yaşayan kullanıcılar oyunlara kaldıkları yerden devam edemediklerini söylediler.  GTA 4 oyuncularında bildiği gibi Games for Windows desteğinin kalkması sonrasında oluşan sorunlar arasında radyo kanalları ortadan kaybolmuştu. Oyuncuların şikayeti üzerinde Rocstar Games yayınladığı son güncelleştirmeyi geri çekti ama maalesef ki sorunu düzeltemedi. Rockstar Games bu durumu düzeltmek için yakın bir zamanda güncelleştirme yayınlayacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu