Sinema ve Dizi Haberleri

GTA Severlere Müjde! GTA Filmi Geliyor!

Dünyanın en popüler oyunlarından biri olan Grand Theft Auto'nun yeni oyunu hayranları tarafından sabırsızlıkla bekleniyor. Ancak hayranlar, serinin yeni oyunundan önce GTA filmiyle karşılaşabilirler.

TeknoBH Google Haberler

Dünyanın en popüler oyunlarından biri olan Grand Theft Auto’un yapımcısı Rockstar’dan GTA severlere müjde! GTA filmi geliyor!

gta-severlere-mujde-gta-filmi-geliyor

Oyun dünyasının en çok ses getiren oyunlarından biri olan Grand Theft Auto serisinin en çok beklenen şey muhtemelen serinin yeni oyunu GTA VI’dır. Ancak hayranlarına bir güzel haberimiz var, yeni oyundan önce GTA filmiyle karşılaşabilirler.

GTA Severlere Müjde! GTA Filmi Geliyor!

2013 yılında oyun piyasasına sunulan GTA V, deyim yerindeyse neredeyse para makinesi görevi görüyordu. Oyun, aradan geçen 7 yılın ardından halen çok satanlar arasında olmasının yanı sıra oyun içi mikro satın alımlar da yapımcı şirketin yüzünü güldürmeye devam ediyor.

GTA oyuncuları halen Los Santos sokaklarında gezip soygun görevleriyle keyifli vakitler geçirebiliyorlar. Oyunun hala bu kadar popüler olmasının GTA VI‘nın gelişini geciktirdiğini söyleyenler bulunuyor. Ancak yeni oyunun halen çıkmamış olmasının ardında yatan sebeplerden biri de GTA V temelli film üzeirnde ki çalışmalardır.

We Got This Covered ve Webtekno’da yer alan haberlere göre, daha önce Resident Evil 4 yeniden yapımının geliştirme aşamasında olduğunu ve Netflix’in The Witcher: Blood Origin üzerinde çalıştığını söyleyen bir kaynak, şu an projenin erken aşamalarında olduğunu ve GTA V‘teki olaylara çok fazla bağlı olmayacağını söyledi.

gta-severlere-mujde-gta-filmi-geliyor-1

Filmin Michael, FRanklin ve Trevor karakterinin ” gerçek ” hallerini aktaracağı tahmin ediliyor. Ancak bu projeye dair bilinenler şimdilik sadece bunlardan ibaret, filmin hikayesinin odak noktasının ne olacağı ise henüz bilinmiyor.

Kaynak
Webtekno

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu