Oyun Haberleri

GTA VI İle İlgili Yeni Detaylar Geldi

TeknoBH Google Haberler

Rockstar Games tarafından geliştirilen GTA VI ile ilgili yeni detaylar ortaya çıkmaya başladı. Yeni oyunda hikaye modu olmayabilir.

gta-vi-ile-ilgili-yeni-detaylar-geldi

Rockstar Games’in GTA V‘den sonra yayınladığı tek oyunculu moda sahip oyun RDR2 olarak karşımıza çıkmıştı. Şirket, GTA Online üzerinden oldukça fazla paralar kazandı ve bu para kazanmayı devam ettirebilmek için oyunun Online moduna sürekli olarak DLC geliştirdi.

GTA VI, GTA Online’a DLC olarak gelebilir

GTA V’in tek oyunculu modunda DLC olmaması, Rockstar Games için tek oyunculu oyunların bitişini kesinleştiriyor. GQ ile yapılan bir röportajda Rockstar Games’ten Tarek Hamad ve Scott Butchard, GTA’nın tek oyunculu modunun hiçbir yere gitmediğini doğruladı. Aslında Rockstar Games için tek oyunculu mod hiçbir yere gitmiyor. GTA VI’nın GTA Online’a bir DLC olarak gelebileceği düşünülüyor. Bu ay gelen Cayo Perico soygun görevlerini tamamen kendinizde oynayabilirsiniz. GTA Online içerisinde tek oyunculu olarak oynanabilen bir görev dizisi ve ilerleyen zamanlarda bu görev türleriyle daha sık karşılaşacağız.

gta-vi-ile-ilgili-yeni-detaylar-geldi-1

Butchard, ” Tek oyunculu içerikleri GTA Online ile görebileceğini düşünüyorum ve ileride oraya daha fazla tek oyunculu içerik ekleyebileceğimizi de düşünüyorum.” dedi. Bunun üzerine emin olmak için Butchard’a Rockstar Games’in GTA Online’a tek oyunculu hikayeler ekleyecek mi? Sorusu yöneltildi. Butchard ise “Kesinlikle” cevabını verdi.

Görünen o ki Rockstar Games, GTA Online’ı sürdürülebilir bir ürün olarak görmeye devam ediyor ve büyük ihtimalle uzun bir süre boyunca GTA Online’a yeni içerikler gelmeye devam edecek.

Kaynak
shiftdelete

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu