Güncel Haberler

Gülmeye hazır olun, efsane geri dönüyor!

TeknoBH Google Haberler

Ülkemizde ki komedi filmler arasında en çok hatırlananlar arasında olan Kolpaçino sinemaya geri dönüyor. Serinin dördüncü filmi için hazırlanan oyunculardan açıklama geldi: Gülmeye hazır olun,efsane geri dönüyor!

kolpacino-geri-donuyor

Komedi film sevenlere müjdemiz var. Koronavirüs döneminde gülmeye çok ihtiyacımız olduğu bu dönem de sevindiren haber Kolpaçino ekibinden geldi. Sosyal medya hesaplarında paylaşılan fotoğraflara bakılırsa ekip, serinin dördüncü filmi için harekete geçti. Kolpaçino filmlerinin büyük bir kitleye sahip olduğunu az çok herkes biliyor, serinin yeni sinema filmi geleceği haberi bir çok film severleri mutlu etti. Kolpaçino filminde Galerici Şahin olarak bilinen oyuncu Serkan Şengül de paylaştığı fotoğraflar ile bu kitleye güzel haber verdi.

kolpacino-geri-donuyor-1

Gülmeye hazır olun, efsane geri dönüyor!

Kolpaçino serisi ilk olarak 2009 yılında izleyicilerle buluştu. Biz filmi Tayfun, Özgür ve Sabri abi karakterleri sayesinde çok sevdik. İlk filmden sonra iki yıl’ın ardından 2011 yılında filmin devamı çekildi ve bu kez filmin adı Kolpaçino:Bomba olmuştu. Kolpaçino ekibi aynıydı ancak hikayeler farklıydı ve farklı olmasına rağmen bu film çok kez izlendi ve izleyicileri kahkahaya boğmuştu. 2016 yılında Kolpaçino:3.Devre filmi çekildi ve film 1.5 Milyon kişi tarafından izlendi.

Kolpaçino serisine uzun bir ara verilmişti ancak Kolpaçino sevenler seriyi tekrar tekrar izlemişti. Yaklaşık olarak 4 yıllık bir aranın ardından güzel haber geçtiğimiz günlerde Galerici Şahin karakterini oynayan Serkan Şengül verdi. Şengün resmi Instagram hesabından paylaştığı fotoğraf ile dördüncü filmin çekileceğini hayranlarına resmen duyurmuş oldu. Fotoğrafta Şafak Sezer ve Kolpaçino’nun senaryosunun gözükmesi de herşeyi açık bir şekilde yayınlamış oldular.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu