Sinema ve Dizi Haberleri

Hakan Muhafız final sezonuyla karşımızda!

TeknoBH Google Haberler

Hakan Muhafız final sezonu ile birlikte izleyici karşısına çıkıyor. Sevilen yerli dizinin izleyici karşısına çıkacağı tarih ve tüm detayları belli oldu. İşte Detaylar

hakan-muhafiz-tarihi-netlesti

Netflix Türkiye‘nin bugün yaptığı açıklamayla boşrolünde ünlü aktör Çağatay Ulusoy‘un oynadığı Hakan Muhafız’ın dördüncü sezonu 9 Temmuz‘da yayınlanacağını duyurdu. Global ismiyle The Protector, 10 bölümden oluşan final bölümün de Çağatay Ulusoy’a Hazar Ergüçlü, Funda Eryiğit, Funda Eryiğit, Okan Yalabık, Taner Ölmez, Bige Önal, Boran Kuzum,Miray Daner ve Burçin Terzioğlu gibi ünlü aktörler eşlik ediyor. Netflix’in ilk orjinal Türk dizisinin yönetmen koltuğunda ise Can Evrenol ve Gökhan Tiryaki ikilisi oturuyor.

Hakan Muhafız final sezonuyla karşımızda!

Global ismiyle The Protector ( Hakan Muhafız ) yeni ve final sezonu Netflix Türkiye tarafından duyuruldu. Hakan Muhafız, 9 Temmuz’da Netflix’de izleyiciler karşısına çıkacak. Peki bizleri final sezonunda neler bekliyor?

Yedinci ölümsüz intikam ateşiyle şehri yakmış ve İstanbul’un neredeyse tamamı Ölümsüzlerin karanlığına teslim olmuştur. Kahramanımız şimdi hem insanlığın hem de Muhafızlar ve Ölümsüzlerin tarihini değiştirmek için uğraşacaktır. Artık herkesin kaderinin kendisine bağlı olduğunu ve bu kez başarmaktan başka şansı olmadığının bilincindedir.

hakan-muhafiz-tarihi-netlesti-1

Final sezonunda Hakan’ın dünyası pek çok açıdan tersine dönecektir. Maceranın en başından beri yanında olan Zeynep, artık karşısında olacaktır. Hakan, son yüzleşmesini Faysal ile yapacaktır. Hakan, geçmişin karanlığını aydınlattığında ise taraflar arasındaki dengeler tamamen değişecek.

Hakan Muhafız’ın Final Fragmanı :

Kaynak
webtekno

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu