Sinema ve Dizi Haberleri

Hasan Can Kaya’nın Yeni Dizisinin Fragmanı Yayınlandı

TeknoBH Google Haberler

Hasan Can Kaya’nın 26 Mart Cuma günü Exxen’de yayınlanacak olan Bir Yeraltı S!T-COM‘un tanıtım fragmanı yayınlandı.

Hasan Can Kaya'nın Yeni Dizisinin Fragmanı Yayınlandı

Geçtiğimiz aylarda Türkiye’de kurulan ve kısa sürede geniş izleyici kitlesine sahip olan Exxen kısa sürede ülkemizde popüler olmayı başardı. Birçok başarılı isimlerin yer aldığı platformda en çok izlenmeye sahip olan Konuşanlar’ın sunucusu Hasan Can Kaya’nın yeni dizisi Exxen‘de yayınlanmaya hazırlanıyor.

Sevilen talk show sunucusunun başrol olarak izleyici karşısına çıkacağı dizinin ismi “Bir Yeraltı S!T-COM‘u” olarak belirlendi. 26 Mart Cuma günü itibariyle Exxen kullanıcılarına sunulacak. Dizi içerisinde İstanbul Güngören’de yaşayan dar gelirli bir ailenin komedyen olmak isteyen ergen çocuklarının maceralarını anlatıyor.

Cuma günü yayınlanacak olan dizide, Can Kaya‘ya eşlik eden bir diğer isimler ise, Günay Karacaoğlu, Tuna Orhan ve Ezgi Gör yer alıyor.

Hasan Can Kaya’nın yeni dizisi Yeraltı S!T-COM fragmanı

Hasan Can Kaya kimdir?

Aslında Türkiye onu Konuşanlar isimli talk show programı ile tanımış olsa da Kaya’nın sektördeki geçmişi, çok eskiye dayanıyor. Bir dönem “1 Kadın 1 Erkek” isimli popüler dizinin arkasında olan Kaya, arkadaşlarını desteği ile de stand up gösterilerine başladı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu