Güncel HaberlerTeknoloji Haberleri

Hepsiburada Aynı Gün Teslimat İle Çok Konuşulacak!

TeknoBH Google Haberler

Hepsiburada aynı gün teslimat sistemi kısa bir süre içerisinde kullanıma sunulacak. Özellikle de son dönemlerde ki kargo işlemlerinde ki hızlı teslimat önemli noktaya ulaştı. İşte yeni sistemin detayları

Hepsiburada Aynı Gün Teslimat İle Çok Konuşulacak!

Hem Türkiye’de hem de dünya genelinde e-ticaret platformları gittikçe çoğalıyor. Her geçen gün bu e-ticaret platformlarının sayıları artmaya devam ediyor. Tabi bununla birlikte kargo hizmetlerine de her geçen gün daha fazla ihtiyaç duyuluyor. Geçtiğimiz yıla istinaden bu yıl kargo ihtiyaçları en az yüzde 30 artış gösterdiğini de altını çizerek belirtelim.

Her geçen gün e-ticaret platformlarında artış yaşanırken aynı seviyede kargo hizmetlerinde hız artışı yaşanmıyor. Özellikle de Türkiye’de ki kargo hizmetlerinde ki teslimatlar geç yaşandığı için ciddi anlamda sorunlar yaşanabiliyor. Bu durumun farkında olan hepsiburada.com durumun ciddiyetini anlayıp kısa süre içerisinde yeni önlemler alma kararı aldı. Şirket bu durumda yepyeni bir kargo sistemi kurmaya hazırlanıyor.

Hepsiburada aynı gün teslimat ile müşterilerini sevindirecek

Paylaşılan son detaylara göre Hepsiburada platformu tarafından sunulacak olan yeni servisin 24 saat içerisinde kargonuzu size teslim edecek. Dışarıdan baktığınız zaman bu durum biraz imkansız gibi görünüyor olabilir ancak kargolama sistemleri daha sık ve disiplinli bir şekilde yapılırsa bu imkansız olmayacaktır.

Hatta kısa bir süre önce Amazon çok ileri düzey bir kargo sistemine sahip olduğunu tüm dünyaya göstermişti. Almanya’daki bir ürün Amazon aracılığı ile İstanbul’daki bir kişiye 24 saat içerisinde teslim edildi. Ülkeler arasında ki kargo sistemi bile bu kadar hızlı teslim ediliyorsa Türkiye’deki kargo sisteminin de bu şekilde hızlı olması pek de imkansız değil.

Hepsiburada Aynı Gün Teslimat İle Çok Konuşulacak!

Hepsiburada platformu tarafından kısa bir süredir kullanılan Hepsijet sistemi devam ettiriliyordu. Yalnızca 24 saat içerisinde bu sistemin kullanıcıya kargosunu teslim etme garantisi veriliyordu. Yeni sistem ile birlikte bu durum tüm Türkiye için geçerli olacak. Ancak şimdilik sadece belirli ürünlerde ve şehirlerde bu sistem kullanılabiliyor.

Hepsiburada aynı gün teslimat sistemi ile ilgili olarak sizler ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıda ki yorumlar kısmından bizler ile paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu