Sinema ve Dizi Haberleri

Hintli Aktör Aamir Khan, Türkiye’ye Geliyor

TeknoBH Google Haberler

Dünya genelinde tanınmış ve geniş hayran kitlesine sahip olan aynı zamanda yönetmen ve yapımcı Hintli aktör Aamir Khan, Türkiye’ye geliyor! İşte Detaylar

hintli-aktor-aamir-khan-turkiyeye-geliyor

Dünya genelinde ünlü Hint Aktör Aamir Khan, Forrest Gump filminin uyarlamasını olan Laal Singh Chadha‘nın koronavirüs salgınından dolayı çekimlerine Türkiye‘de devam edilmesine karar verdi. Ünlü aktör ve yönetmen, önümüzde ki Ekim ayında Türkiye’ye gelip filmin devamını çekmeyi planlıyor.

Hintli Aktör Aamir Khan, Türkiye’ye Geliyor

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından yapılan açıklamaya göre, 2017 yılının Ekim ayında Türkiye’de gösteirme giren SüperStar filminin tantıımı için bakanlığın konuğu olarak gelen Aamir Khan, gerçekleştirdiği ziyaret sırasında Türkiye’nin sinema alanında sunduğu imkanlar ve ülkenin geniş doğal plato potansiyelinden memnun kalmıştı.  Hindistan’da ki salgının şu anda set olanaklarına olumsuz etkileyeceğini düşünen Aamir Khan, çekimleri devam eden Forrest Gump uyarlaması filmin kalan bölümlerini Türkiye‘de çekme kararı verdiği açıklandı.

Aamir Khan, Ağustos ayında Türkiye’de olacak

Aamir Khan ve yapım ekibi, ön hazırlık çalışmalarını başlatmak için Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın destekleriyle bu ay içerisinde Türkiye’ye bir ziyaret gerçekleştireceği açıklandı. Ekim ayında başlayacak olan ve 40 gün çekimleri devam edecek film de Hint sinemasına ait çok önemli isimler yer alacak. Aamir Khan ile birlikte filmin başrolün yer alan bir diğer ünlü oyuncu ise Kareena Kapoor‘da Türkiye’de olacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu