Sinema ve Dizi Haberleri

Hızlı ve Öfkeli 9 Fragmanı Yayınlandı! Efsane Geliyor!

TeknoBH Google Haberler

Hızlı ve öfkeli 9 fragmanı yayınlandı. Yeni fragman ile tüm yarış tutkunlarını heyecanlandırmaya başladı. İşte heyecanla beklenen filmin yeni fragmanı

Hızlı ve Öfkeli 9 Fragmanı Yayınlandı! Efsane Geliyor!

Hızlı ve Öfkeli serisi tüm heyecanıyla geri dönüyor. Serinin dokuzuncu filmi olan Hızlı ve Öfkeli 9 yeni fragmanı ile tüm yarış tutkunlarını heyecanlandırmaya başladı. Aksiyonun doruk noktasına çıkacağı Hızlı ve Öfkeli 9, ilginç konusu ile de dikkatleri çekecek.

Hızlı ve Öfkeli 9 fragmanı yarış severleri heyecanlandırmaya başladı!

Hızlı ve Öfkeli 9’da serinin gişe rekortmenine dönüştüğü üçüncü, dördüncü, beşinci ve altıncı bölümlerinin yönetmenliğini yapmış olan Justin Lin yeniden yönetmenlik görevini üstleniyor. Aksiyon, Londra’dan Tokyo’ya, Orta Amerika’dan Edinburg’a ve Azerbaycan’daki gizli sığınaktan Tiflis’in kalabalık sokaklarına kadar son hızlı tüm dünyada dolaşıyor.

18 Haziran 2021 tarihinde yayınlanacak olan Hızlı ve Öfkeli 9 fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Peki, büyük bir heyecanla beklenen Hızlı ve Öfkeli 9 filminin konusu nedir?

Hızlı ve Öfkeli 9 konusu nedir?

Vin Diesel’in Dom Toretto karakteri, oğlu küçük Brian ve Letty ile gözlerden uzak bir şekilde sessiz sedasız bir hayat sürdürmektedir. Ancak huzurlu çevrelerinin hemen ötesinde tehlikenin hep pusuda olduğunu bildirmektedir. Bu sefer de tehlike, Dom’un en sevdiklerini kurtarmak istiyorsa geçmişinin günahlarıyla yüzleşmeye zorlayacaktır.

Ekibi, bugüne kadar karşılaştıkları en yetenekli suikastçı ve yüksek performans sürücüsünün, aynı zamanda Dom’un terk edilmiş erkek kardeşi olan Jakob’un liderliğinde ki dünyayı yıkıcı bir planı durdurmak için bir araya gelecekler.

Hızlı ve öfkeli 9 oyuncuları

Söz konusu yeni filmde, kadroda yeniden rol alan Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Chris “Ludacris” Bridges, Nathalie, Emmanuel, Jordana Brewster ve Sung Kang ile Oscar ödüllü Helen Mirren, Kurt Russell ve Akademi ödüllü Charlize Theron oynuyor. Reggaeton fenomeni Ozuna da konuk oyuncu olarak da yer alıyor.

Kaynak
teknolojioku

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu