Sinema ve Dizi Haberleri

Hızlı ve Öfkeli 9 İçin Türkçe Fragman Yayınlandı

TeknoBH Google Haberler

Büyük bir heyecanla beklenen Hızlı ve Öfkeli 9 için Türkçe altyazılı fragman yayınlandı. Yeni fragman izleyen bütün herkesi heyecanlandırdı. İşte fragman

Hızlı ve Öfkeli 9 İçin Türkçe Fragman Yayınlandı

Hızlı ve Öfkeli serisi hız kesmeden devam ediyor. Pandemiden dolayı defalarca ertelenen film artık gün saymaya başladı. Nisan ayında çıkışını yapacak olan Hızlı ve Öfkeli 9 filmi için bugün yayınlanan Türkçe altyazılı fragman büyük bir heyecan uyandırdı.

Hızlı ve Öfkeli 9 konusu nedir?

Van Diesel’in Dom Toretto karakteri, oğlu küçğk Brian ile gözlerden uzakta, sessiz bir hayat sürdürmektedir. Ama huzurlu çevrelerinin hemen ötesinde tehlikenin hep pusuda beklediğini tahmin ediyorlardı. Bu sefer tehlike Dom’u, en sevdiklerini kurtarmak istiyorsa geçmişinin günahlarıyla yüzleşmeye zorlayacak.

Ekibi, bugüne kadar karşılaştıkları en yetenekli suikastçı ve yüksek performans sürücüsünün, Dom’un terk edilmiş erkek kardeşi olan Jakob’un liderliğinde ki dünyayı yıkacak bir planı durdurmak için tekrardan bir araya gelirler.

Hızlı ve Öfkeli 9‘da serinin gişe rekortmenine dönüştürdüğü üçüncü, dördüncü, beşinci ve altıncı bölümlerinin yönetmenliğini üstlenmiş olan Justin Lin yeniden yönetmen koltuğuna oturuyor. Aksiyon, Londra’dan Tokyo’ya, Orta Amerika’dan Edinburg’a ve Azerbeycan’daki gizli sığınaktan Tiflis’in kalabalık sokaklarına kadar son hızlı tüm dünyada dolaşıyor.

Filmde, kadroda yeniden rol alan Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Chris”Ludacris” Bridges, Jordana Brewster, Nathalie Emmanuel ve Sung Kang ile Oscar ödüllü Helen Mirren ve Oscar ödüllü Charlize Theron yer alacak. Hızlı ve Öfkeli 9’da ayrıca Grammy ödülü süper star Cardi B, Dom’un geçmişiyle alakalı bir kadın olan serinin yeni karakteri LEysa rolünü canlandırırken Reggaeton fenomeni Ozuna da konuk oyuncu olarak yer alıyor.

Kaynak
teknolojioku

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu