Sinema ve Dizi Haberleri

Hızlı ve Öfkeli 9 The Fast Saga’nın Kısa Fragmanı Paylaşıldı

TeknoBH Google Haberler

The Fast Saga’nın 31 saniyelik Super Bowl fragmanı yayınlandı. Big Game ismiyle yayınlanan fragman, filme ait pek çok sahneyi gösteriyor. İşte Detaylar

Hızlı ve Öfkeli 9 The Fast Saga'nın Kısa Fragmanı Paylaşıldı

Uzun zamandır heyecanla beklenen en ünlü film serilerinden Hızlı ve Öfkeli’nin yeni filmi F9: The Fast Saga‘nın “Big Game” isimli fragmanı paylaşıldı.

Normal şartlarda 22 Mayıs 2020‘de vizyona girmesi beklenen, ancak COVID-19 salgını nedeniyle ertelenen film, geçtiğimiz yıl Super Bowl’da yayınlanan fragmana oldukça benzer bir fragman ile karşımıza çıktı. 31 saniyelik kısa fragman izleyicileri oldukça heyecanlandırdı.

The Fast Saga fragmanı

The Fast Saga’nın hikâyesinde bizleri ne bekliyor?

5 milyar dolardan fazla para kazanan Hızlı ve Öfkeli serisinin dokuzuncu filmi olan F9: The Fast Saga‘nın resmi özeti de bulunuyor. Yayınlanan özete göre, Dom Toretto, Letty ve oğlu küçük Brian’ın şehrin dışında sessiz bir yaşam sürdürüyor. Bu sefer filmde ki kötü karakterimiz ise Dom’un kardeşi Jakob olacak. Yetenekli bir suikastçı olan Jokub’u WWE’den tanıdığımız John Cena canlandıracak.

The Fast Saga’nın kadrosu

Hızlı ve Öfkeli’nin çıkacak olan son filminin oyuncu kadrosu muazzam diyebiliriz. Vin Diesel‘in başrolünde yer aldığı yapımda Charlize Theron, Michelle Rodriguez, Helen Mirren, Nathalie Emmanuel, John Cena gibi yıldız isimler yer alıyor.

F9’un Super Bowl fragmanı hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıda ki yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak
webtekno

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu