Mobil Haberleri

HMD Global, Uygun Fiyatlı Nokia 5.4’ü Piyasaya Sürecek

Teknoloji devi HMD Global tarafından uygun fiyatlı Nokia 5.4 piyasaya sürülecek. Bütçe dostu modelin tüm detaylarını sizler için derledik

TeknoBH Google Haberler

HMD Global, geçtiğimiz Mart ayında piyasaya sürdüğü Nokia 5.3’ten sonra şimdi de uygun fiyatlı Nokia 5.4’ü piyasaya sürecek. İşte Detaylar

hmd-global-uygun-fiyatli-nokia-5-4-piyasaya-surecek

NokiaPowerUser tarafından paylaşılan bilgilere göre HMD Global, Nokia 5 serisinin yeni üyesi Nokia 5.4’ü önümüzde ki aylarda piyasaya sürmesi bekleniyor. Paylaşılan bilgilere göre yeni akıllı telefonun ekranı delikli ekran tasarımına sahip.

HMD Global, Uygun Fiyatlı Nokia 5.4’ü Piyasaya Sürecek

HMD Global bünyesinde çalışmalarına devam eden Nokia, geçtiğimiz Mart ayında fiyatına göre çok iyi özelliklere sahip olan Nokia 5.3 isimli yeni akıllı telefonunu tanıtmıştı. Bugün paylaşılan bilgilere göre, Nokia 5.3’ün yerini alacak olan yeni Nokia 5.4 modeli önümüzde ki ay Nokia 7.3 5G ile birlikte piyasaya sürülecek.

Paylaşılan sızıntılara göre, Nokia 5.4 ismi ile piyasaya sürülmesi beklenen yeni akıllı telefonun teknik özellikleri ilk kez bugün ortaya çıktı. Nokia 5.4 bir önce ki modele göre daha farklı bir ekran tasarımı ve bir kaç farklı renk seçenekleriyle birlikte geldiği sızıntılar arasında mevcut. Aynı zamanda yeni model Nokia 5.4‘ün bütçe dostu bir akıllı telefon olacağı söyleniyor.

hmd-global-uygun-fiyatli-nokia-5-4-piyasaya-surecek-1

Teknoloji devi Nokia‘nın yeni modeli 6,5 inçlik ekrana sahip olacağı ve aynı zamanda delikli ekran tasarımına da sahip olacağı söyleniyor. Yeni uygun fiyatlı model de tek ram seçeneği olup iki farklı depolama alanına sahip olacağı söyleniyor. 4 GB RAM, 64 ve 128 GB dahili depolama alanına sahip olacağı söyleniyor. Mavi ve Mor olmak üzere iki farklı renk seçeneğine sahip. Daha farklı renk seçenekleriyle gelmesi beklenen modelin işlemcisine dair şimdilik paylaşılan bir bilgi yok.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu