Donanım Haberleri

Honor 66W Süper Hızlı Şarjlı PowerBank’i Piyasaya Sürdü

TeknoBH Google Haberler

Honor, V40 modelini tanıtmasıyla birlikte, bu modeli şarj edecek güçte 66W süper hızlı şarjlı powerbank modelini de duyurdu. İşte Detaylar

Honor 66W Süper Hızlı Şarjlı PowerBank'ı Piyasaya Sürdü

Bildiğiniz üzere kısa bir süre önce Honor V40 modeli tanıtıldı. Tüketicilerin beklentisini karşılayan ve güzel özelliklere sahip olan yeni model, uygun fiyatıyla da kullanıcıların dikkatini çekmeyi başardı. Cihazda en çok dikkat çeken özellik ise 66W hızlı şarj desteği olmasıydı. Honor, V40 modelini tanıttıktan sonra, telefonu şarj edecek güçte 66W hızlı şarj destekli bir Powerbank satışa sundu. 12.000 mAh kapasiteye sahip Süper Hızlı şarjlı yeni Powerbank hakkında ki tüm detaylar

Son zamanlarda akıllı telefon sektöründe ki tüm markalar amiral gemisi modellerinin kutu içeriğinde kısıtlama kararı aldı. Hatta bu kararı alan markaların başında ABD merkezli Apple geliyor. Apple, aylar öncesinde bu kararı takipçileriyle paylaştığında, Xiaomi ve Samsung gibi markalar tarafından bu kararın çok yanlış olduğu yönünde paylaşımlar gelmişti.

Honor 66W Süper Hızlı Powerbank’ı uygun fiyata satışa sunacak

Honor 66W Süper Hızlı Şarjlı PowerBank'ı Piyasaya Sürdü

Fakat aylarca Apple‘ı eleştiren ve sosyal medya da paylaşımlarıyla dalga geçen markalar piyasaya sürdükleri amiral gemisi modellerinin kutu içeriğinde kısıtlamaya gitmişti. Yeni modellerinde şarj aleti bulundurmayan Xiaomi, Apple ve Samsung gibi markalara en çok tepki gösteren markaların başında ise Honor geliyordu. Ancak Honor, bu kararından dönmedi ve kısa bir süre önce piyasaya sürdüğü Honor V40 modelinin kutu içeriğinde 66W süper hızlı şarj aletini kullanıcılarına sundu. Bu kararı ile kullanıcıları tarafından büyük bir beğeni toplayan Honor, bununla da yetinmedi ve 66W hızlı şarj Powerbank modeli ile kullanıcılarının karşısına çıktı. Söz konusu Powerbank, 55 dolardan piyasaya satışa sunuldu.

USB-A ve USB-C girişleri bulunan 12.000 mAh kapasiteye sahip Powerbank, her ne kadar benzer kapasiteye sahip Powerbank’lere göre pahalı görünüyor olsa da, Powerbank‘ın 66W hızlı şarj özelliğinin olduğunu tekrardan hatırlatalım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu