Donanım Haberleri

Honor Band 6 Satışa Çıktı! İşte Özellikleri ve Fiyatı

TeknoBH Google Haberler

Honor Band 6 satışa sunuldu. Uygun fiyatıyla karşımıza çıkan akıllı bileklik ilgi odağı haline gelmeyi başardı. İşte yeni modelin özellikleri ve fiyatı

Honor Band 6 Satışa Çıktı! İşte Özellikleri ve Fiyatı

Honor Band 6 akıllı bileklik geçtiğimiz yılın Kasım aylarında tanıtılmıştı. İlk olarak Çin’de tanıtılan modelin ne zaman farklı ülkelerde satışa sunulacağı ise net bilinmiyor. Hatta Çin’de ne zaman satışa sunulacağı bile bilinmiyordu. Ülkemizde bir hayli ilgi odağı olan Mi Band serisinden sonra yeni akıllı bileklik de piyasaya sonunda sürüldü.

Honor Band 6 kullanıcılarına neler sunuyor?

Bildiğiniz üzere söz konusu model geçtiğimiz yılın Kasım aylarında tanıtılmıştı. Hatta hatırlarsanız tanıtımı gerçekleştirdikten sonra Honor el değiştirmişti. Teknoloji devi Huawei’nin Honor’u satmasıyla birlikte çalkantılı bir dönem başladı diyebiliriz. En azından Huawei gibi Google servisleri konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamadı ancak tek yaşadığı sorun teknolojik ürünlerin tanıtımının gecikmesi diyebiliriz.

Honor Band 6 Satışa Çıktı! İşte Özellikleri ve Fiyatı

Öncelikle 1,47 inçlik AMOLED bir ekran paneline sahip olduğunu biliyoruz. Bu akıllı bileklikte de her model de olduğu gibi kalp atış hızı sensörü ve uyku, stres ölçümünün de olduğunu belirtelim. Söz konusu akıllı bileklik 180 mAh kapasiteli bir bataryaya sahip ve tek şarj ile 10 ila 14 gün arasında kullanım imkanı sunuyor. Ayrıca 10 farklı egzersiz modunu da desteklediğini belirtelim.

Honor’un en büyük rakibi olan Mi Band serisinin özelliklerinde de kesinleşmiş bir özellik bulunmuyor. Ancak bazı iddialara göre Mi Band 6, cihaza yerleşik bir GPS özelliği ile karşımıza çıkacak. Rakibi Band 6 ile kıyasladığımız zaman özellik konusunda bir hayli geri kaldığını söyleyebiliriz.

Band 6 modeli 28 Mart günü AliExpress platformunda tüm ülkeler için satışa sunulacak. Satış fiyatı ise 49.99 Euro olarak belirlendi. Tabi bu ücretin yanında farklı ülkelere gönderme ücreti de ortaya çıkacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu