Honor HaberleriMobil Haberleri

Honor V40 Modelinin Tanıtım Tarihi Ertelendi mi?

TeknoBH Google Haberler

Huawei’nin Honor’u sattıktan sonra, ilk piyasaya çıkartacağı Honor V40 modelinin tanıtım tarihi tekrar ertelenmiş olabilir. İşte Detaylar

Honor V40 Özellikleri GameBench'te Ortaya Çıktı

Honor, Huawei’nin çatısı altında çalışmalarını sürdürürken, Mate 40 modeline alternatif olması için bir model üzerinde çalışıyordu. Honor V40, Huawei markasına aitken Aralık 2020 tarihinde piyasaya sürmeyi planlıyordu. Fakat marka, el değiştirdikten sonra beklenmeyen bir kararla Ocak 2021 tarihine ertelendi.

Cihazın tanıtım tarihi ertelendikçe cihaz için beklentiler arttı. Honor çalışmalarına Huawei’nin çatısı altında devam ederken Kirin 9000 işlemcisinin kullanılacağı modelde, el değişmesi sonucunda MediaTek yapımı bir işlemcinin kullanılacağı onaylandı. Ancak bununla birlikte yeni modelin de birçok özelliği de ortaya çıktı.

Honor V40 modelinin tanıtım tarihi

Honor, el değiştikten sonra markanın CEO’su, akıllı telefon modellerinin tüm serilerini bir an önce piyasaya süreceklerini açıklamıştı. Ancak bu açıklamanın üzerinden çok uzun bir süre geçmeden V40 modelinin tanıtım tarihi ertelendi. Ocak ayına ertelenen modelin 13 Ocak tarihinde tanıtılacağı düşünülüyordu. Honor hayranlarının sabırsızlıkla beklediği model 13 Ocak tarihinde tanıtılacaktı ancak beklenmeyen bir gelişme sonucunda söz konusu modelin tanıtımı 18 Ocak tarihine ertelendi.

Honor V40 Modelinin Tanıtım Tarihi Ertelendi mi?

Ayrıca Honor’un V40 serisinde piyasaya süreceği modeller de kesinleşti. Yeni seride, Honor V40, v40 Pro, V40 Pro+ modellerine yer verilecek. Serinin tüm modelleri hakkında özellikler kesinleşmemiş olsa da V40 modeli hakkında bazı detaylar kesinleşti.

Honor V40 modelinin özellikleri

Honor V40‘ın özellikleri resmi olarak açıklanmamış olsa da model hakkında bazı detaylar sızdırılmış durumda. YEni modelin 6,7 inç büyüklüğünde bir ekran ile piyasaya gelmesi bekleniyor. Aynı zamanda bu ekran, 120Hz ekran yenileme hızına sahip olacak. İddialara göre yeni modelin 66W hızlı şarj desteği ve 40W kablosuz şarj özelliği olacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu