Honor HaberleriMobil Haberleri

Honor V40 Özellikleri GameBench’te Ortaya Çıktı

TeknoBH Google Haberler

Honor V40 90Hz ekran yenileme hızına sahip özellikleriyle GameBench’te gündeme geldi. Yeni model hakkında ki tüm detaylar

Honor V40 Özellikleri GameBench'te Ortaya Çıktı

Kısa bir süre önce tasarımları ortaya çıkan ve aynı zamanda kendisine hayran bırakan Honor V40 modeli hakkında bir detay daha ortaya çıktı. Huawei’nin Honor’u sattıktan sonra piyasaya süreceği ilk model olarak bilinmen Honor V40’ın, Aralık 2020’de piyasaya çıkması bekleniyordu. Fakat beklenmedik bir karar ile Ocak ayına ertelendi. Honor tarafından yapılan açıklamalara göre yeni model Ocak 2021‘de tanıtılacak.

Honor V40 90Hz ve Dimensity 1000+ yonga seti ile karşımza çıkacak

Kısa bir süre önce render görüntüleri ortaya çıkan Honor V40 Pro modelinin, saat biçimde tasarlanmış bir kamera modülü yer alıyor. V40 hakkında bir yeni özellik daha ortaya çıktı. GameBench’te ortaya çıkan özelliklere göre bahsini ettiğimiz özellik kesinleşti diyebiliriz.

GameBench’te NWE-AN10 model numarası ile ortaya çıkan yeni cihaz, MediaTek’in Dimensity 1000+ yonga seti ve Mali-G77 grafik işlemcisinden güç alacağı ortaya çıktı. Bununla birlikte Honor V40 modelinin 90Hz ekran yenileme hızına sahip olacağı da kesinleşti.

Honor V40 Özellikleri GameBench'te Ortaya Çıktı

Paylaşılan bilgilere göre Honor V40 modeli 120Hz ekran yenileme hızına sahip olacaktı. Ancak ortaya çıkan belgeler ile örtüşmediği görülüyor. Bazı kaynaklar ise V40 modeline ait iki seri piyasaya sürülecek. Bu modellerden bir tanesi 90Hz yenileme hızına sahip olurken diğeri ise 120Hz ekran yenileme hızına sahip olacak.

Honor V40 serisine ait modellerden birtanesi 120Hz tazeleme oranına sahip olacak. Aynı zamanda seriye ait iki modelin de 66W hızlı şarj desteği olması bekleniyor. Ancak yeni serinin ne zaman tanıtılacağı henüz bilinmiyor ancak Ocak ayında tanıtılacağı kesin gözüyle bakılıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu