Donanım Haberleri

HP, CES 2021’de Yeni Bilgisayarlarını Duyurdu

TeknoBH Google Haberler

HP, CES 2021 etkinliğinde iki yeni dizüstü bilgisayarını duyurdu. Yeni model Elite Dragonfly ve Folio dizüstü bilgisayarların tüm özellikleri

HP, CES 2021'de Yeni Bilgisayarlarını Duyurdu

HP, CES 2021 yılında yeni Elite Folio, Elitebook Aero ve Envy 14′ü duyurdu. Bu modellerin yanında güncellenmiş olarak Dragonfly G2 premium modelini de piyasaya süreceğini açıkladı.

CES 2021’de dizüstü bilgisayarlar duyuruları çok sıklıkla gelmeye başladı. Bu karantina döneminde şirketler, evden çalışmak zorunda kalan birçok kişi için dizüstü bilgisayarlarını duyurmaya başladılar.

Teknoloji sektörünün güvenilir ismi HP’de evde çalışan tüketiciler için dört yeni dizüstü modelini duyurdu. Bu modeller, Elite Dragonfly Max, Elite Folio, EliteBook 840 G8 Aero ve Anvy 14.

HP, CES 2021’de tanıttığı yeni bilgisayarlar kullanıcılarına neler sunacak

HP, CES 2021'de Yeni Bilgisayarlarını Duyurdu

HP, geçtiğimiz yıl CES’te Dragonfly modelini duyurmuştu. Bu yıl da Dragonfly G2 ve Dragonfly MAX adında iki yeni modelini duyurdu. Yeni modellerin bu yıl içerisinde yenilenmiş olarak 11.nesil Intel işlemciler kullanılacağı söyleniyor.

Elite DragonFly Max ve Dragonfly G2 modelleri, adeta evde çalışan tüketiciler için tasarlanmış diyebiliriz. Dragonfly max modeli 13,3 inçlik bir boyutta FHD çözünürlüğüne sahip bir ekrana sahip. Dragonfly G2 modelinde ise isteğe bağlı olarak 4K desteğini de satın alabiliyorsunuz. Bu iki modelde de en büyük özelliklerden birisi de webcam. Bu modeller de ekran gizliliğini sağlayan teknolojiye sahipler.

DragonFly Max ve Dragonfly G2 modellerinde ki bir başka önemli özellik ise 5G desteğinin olması. İki modelde bulunan 5G desteği G2 modelinde Snapdragon 8cx 5G modem sayesinde kullanıcılarına hızlı bir internet deneyimi yaşatacak. Ayrıca kullanıcıların isteğine göre, istenirse 4G LTE desteğini de kullanabilecekler.

Donanım tarafında ise güçlenen EliteDragonfly dizüstü modellerin en önemli özelliklerin başında işlemciler geliyor. Yenilenmiş Elite Dragonfly G2’de 11.nesil Intel yonga setinden güç alıyor ve anyı zamanda maksimum 32 GB RAM desteği hizmeti de sunabiliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu