Mobil Haberleri

HTC Desire 21 Pro 5G Fantastik Tasarımıyla Ortaya Çıktı

TeknoBH Google Haberler

HTC’nin kısa bir süre sonra tanıtılması beklenen yeni Desire 21 Pro 5G modeli fantastik tasarımı ile ortaya çıktı. İşte Detaylar

HTC Desire 21 Pro 5G Fantastik Tasarımıyla Ortaya Çıktı

Akıllı telefon pazarında bir dönem çok konuşulan üretici HTC, eski popülerliğini yakalamak için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Eski popülerliğini yakalayamamasının en önemli etkenlerden biride, piyasaya az sayıda model sürmesi diyebiliriz. Hatta geçtiğimiz 2020 yılında sadece iki akıllı telefon modeli piyasaya sürmüş. Üstelik o modellerde de beklediği talebi görememiş.

Ancak yeni yıla girer girmez HTC‘den büyük bir atak geldi diyebiliriz. Öncelikle kusursuz tasarıma sahip olan Desire 21 Pro modelinin, 5G desteğine sahip olması da, satış rakamlarını arttıracaktır.

HTC Desire 21 Pro 5G kullanıcılarına neler sunuyor

Fotoğraflar kısa bir süre önce SlashLeaks kaynağından sızdırıldı. HTC Desire 21 Pro 5G modeline ait olduğu iddia edilen fotoğraflar, bir süre sonra yayın kaldırıldı. Tabi yayından kaldırılması, Desire 21 Pro modeline ait olduğu iddiasını da güçlendiriyor. 2AQAG100 model numarasına sahip olan yeni cihaz, Android 10 işletim sistemi ile kutudan çıkacak.

HTC Desire 21 Pro 5G Fantastik Tasarımıyla Ortaya Çıktı

Arka tasarımını incelediğimiz zaman ise yeşil renk seçeneği ile karşımıza çıkan cihaz, dörtlü kamera modülü ile piyasaya sürülecek. Ana kamerası 48 MP çözünürlüğüne sahip olduğu bilinen yeni modelin diğer kamera detayları hakkında bir bilgi paylaşılmadı. Ayrıca cihazın arkasında parmak izi sensörünün de bulunmadığını belirtelim. Ön tarafında IPS LCD ekran paneli kullanıldığı için ekran içi parmak izi sensörünün de bulunmayacağı kesin. Bu sebepten dolayı kilit tuşunda bir parmak izi sensörünün bulunabileceğini belirtelim.

HTC Desire 21 Pro 5G modelinin, 5G desteğine sahip olmasına rağmen uygun bir fiyattan satışa sunulması bekleniyor. Teknik detayları henüz ortaya çıkmayan cihazın hangi yonga setini kullanacağını ise bilinmiyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu