Donanım Haberleri

Huawei Freebuds 3i kablosuz kulaklık fiyatı belli oldu!

Huawei Freebuds 3i kablosuz kulaklığın fiyatı ve detayları belli oldu.

TeknoBH Google Haberler

Huawei gelişmiş özellikli kablosuz kulaklık modeli Freebuds 3i ‘nin fiyatı belli oldu. Peki detayları nedir?

huawei-freebuds-3i-fiyati-netlesti

Huawei‘in halen satışda olan kablosuz kulaklık modeli FreeBuds 3‘ün yanına yeni bir modelini daha ekledi. Huawei‘in geçen aylarda tanıtıma sunduğu ve yakın zamanda raflarda ki yerini alacağını söylediği yeni modeli FreeBuds 3i‘nin Huawei Shop mağazaların da 799 TL olarak satışa sunduğu açıklandı.Huawei yeni kablosuz kulaklık modelini 5 Haziran itibariyle raflarda ki yerini alacağı söylendi.Kablosuz kulaklığın en iyi özelliği ise Huawei telefonlar ile getiren ( Spesifik olarak EMUI 10 ve üstü ) kulaklık alanında gelişmiş seçenekler arasında bulunuyor.

Huawei Freebuds 3i kablosuz kulaklık fiyatı belli oldu!

Huawei‘in yeni kablosuz kulaklık modeli iki renk seçeneği ile satışa sunulacak ama Türkiye’de sadece Beyaz rengi satışa sunulacak. Freebuds 3’ten farklı tasarıma sahip bir şarj özelliği ile geliyor.

huawei-freebuds-3i-fiyati-ozellikleri

Kulak içi formunda olduğundan dolayı normal yalıtımı yüksek olan model, aynı zaman da ANC (aktif gürültü engelleme) özelliğine sahip. Bu özellik sayesinde üst seviye AirPods Pro modelinin karşısına konumlandırılacak olan ürün bağlantı özelliğin de ise Bluetooth 5.0 kullanıyor. Telefon görüşmelerin de görev yapan model özellikle EMUI 10.0 cihazlar ile en iyi uyumu sağlıyor. Kulaklıklarda 37 mAh, şarj ünitesinde 410 mAh pil taşıyan yeni Huawei FreeBuds 3i kablosuz kulaklık bu özellikleri ile üst seviye ses kalitesi kullanıcılarına sunuyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu