Donanım Haberleri

Huawei FreeBuds Pro Bluetooth Kulaklığın Fiyatı Belli Oldu

Huawei'nin merakla beklenen FreeBuds Pro bluetooth kulaklığın Türkiye fiyatı belli oldu.

TeknoBH Google Haberler

Huawei FreeBuds Pro Bluetooth kablosuz kulaklığın Türkiye fiyatı belli oldu. İşte merakla beklenen kulaklığın Türkiye fiyatı.

huawei-freebuds-pro-turkiye-fiyati-belli-oldu

Geçtiğimiz günlerde Türkiye’de satışa sunulacağı açıklanan Huawei FreeBuds Pro kablosuz kulaklığın Türkiye fiyatı belli oldu. Adından da anlaşılacağı üzere üst düzey özellikleri bulunan kablosuz kulaklığın Türkiye fiyatını sizlere aktaracağız.

Huawei FreeBuds Pro Bluetooth Kulaklığın Fiyatı Belli Oldu

Huawei FreeBuds Pro kulaklığın ANC özelliği ( aktif gürültü engelleme ), 3 mikrofonu, rüzgar önleyici gürültü engelleme özelliği ve Kirin A1 işlemci gibi özelliklere sahip olan Huawei kablosuz kulaklık, seramik beyazı, Gümüş orman ve Karbon siyahı gibi renk seçeneklerine sahip.

Huawei’nin Akıllı Kontrol adını verdiği özellik sayesinde kulaklığın sapına dokunup ya da sıkıştırarak farklı özelliklerin aktif edebildiği kulaklık aynı zamanda da iki farklı cihaz ile bağlantı kurabiliyor.

huawei-freebuds-pro-turkiye-fiyati-belli-oldu-1

Hem kablolu hem de kablosuz şarj özelliğine sahip olan Huawei FreeBuds Pro, ANC özelliği kapalı iken 7 saat müzik dinleyecek kadar pil ömrüne sahip. Peki bu özelliklere sahip olan Huawei’nin yeni kablosuz kulaklık modelinin Türkiye fiyatını sizlerle paylaşacağız.

Huawei FreeBuds Pro Fiyatı

Merakla beklenen Huawei FreeBuds Pro kulaklığın Türkiye fiyatı 1.499 TL olarak belirlendi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu