Donanım Haberleri

Huawei MateBook X Pro Türkiye fiyatı yok artık dedirtecek!

TeknoBH Google Haberler

Üst düzey donanım özelliklerine sahip olan Huawei MateBook X Pro Türkiye fiyatı yok artık dedirtecek!

huawei-matebook-x-pro-turkiye-fiyati-yok-artik-dedirtecek

Matebook serisinin en güçlü ve üst seviye donanımlara sahip olan Huawei MateBook X Pro, Türkiye pazarında önümüzde ki günlerde satışa çıkacak. 3:2 orana sahip dokunmatik ekranı, 2 adet USB Tip C, bir adet USB Tip A ve kulaklık/mikrofon dışında başka bir bağlantısı bulunmayan bilgisayar gücünü 10.nesil işlemciden alıyor. Hep birlikte üst seviye olan MateBook modelini daha yakından tanıyalım.

Huawei MateBook X Pro Türkiye fiyatı yok artık dedirtecek!

1,33 kg ağırlığında ki bilgisayar yüzde 91 ekran – gövde oranına sahip. 3000 x 2000 çözünürlükteki ekran sRGB renk gamının tamamını gösteriyor. 1500:1 kontrast ve 450 nit parlaklık gibi değerlere sahip olan Huawei MateBook X Pro, ülkemizde ki fiyat etiketi adeta dudak uçuklatacak.

MateBook, iki opsiyon olarak kullanıcılarına satışa sunulmayı hedefleniyor. Yeni model 10. Nesil Intel Core i7-10510U ve diğer opsiyonu i5-10210U işlemci ile satın alınabilir. 2 GB NVDIA GeForce MX250 ile donatılan yeni HUAWEI MateBook X Pro, 56Wh kapasiteli bir bataryaya sahip. MateBook X Pro, otomatik ayarlı şarj çıkışı ile kullanılabilen 65W Tip C taşınabilir adatör ile satışa sunulacak.

Huawei Share ile MateBook X Pro ve akıllı telefonlarla daha kolay iletişim kurmamızı sağlayan arayüz, sürükle bırak özelliği ile akıllı telefonlara kaydedilmiş olan içeriği doğrudan bilgisayarda görüntülemeyi sağlıyor. Dizüstü bilgisayara bağlı çevre birimlerinin, akıllı telefonlarda gezinti için kullanılabildiği Multi-Screen Collaboration, cihazlar arası geçiş yapmak yapmak için sorunsuz erişim yaşıyorsunuz.

Huawei MateBook X Pro Türkiye fiyatı dudak uçuklatıyor!

Huawei MateBook X Pro, Türkiye fiyatı 14.999 TL‘den başlıyor. Satın almak isteyen kullanıcılar Huawei Online Mağazası üzerinden satın alabilirler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu